Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Makk

[FM18] Fristajlowy kącik

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie ta taksa ma w sobie coś, że silnik gry nie może jej ogarnąć :D 4 spotkania i 4 zwycięstwa pod rząd. A jak jest z nauką tej taktyki przez komputer? W poprzednich częściach było tak, że taksa po pewnym czasie przechodziła do lamusa, bo komp już ją ogarniał i co jakiś czas trzeba było zmieniać kilka rzeczy. Jak jest w przypadku tej strategii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Sidd napisał:

Faktycznie ta taksa ma w sobie coś, że silnik gry nie może jej ogarnąć :D 4 spotkania i 4 zwycięstwa pod rząd. A jak jest z nauką tej taktyki przez komputer? W poprzednich częściach było tak, że taksa po pewnym czasie przechodziła do lamusa, bo komp już ją ogarniał i co jakiś czas trzeba było zmieniać kilka rzeczy. Jak jest w przypadku tej strategii?

Ponoć nie ma czegoś takiego. 

I komp się nie uczy taktyki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O.o, to dziwne, bo miałem takie odczucie, że jak taktyka jest już oklepana to nie działa. Przykładowo w 2 sezonie ta sama taksa na tych samych zawodnikach totalnie zawodziła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo zmieniła Ci się reputacja i dlatego komp inna taktyke na Ciebie obiera.

Jeśli dużo wygrywales to większość ekip będzie się murowac na meczach z Tobą. I trzeba pokombinować z taktyka, co by nie mieć 30 strzałów i 2 celne.. 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obecnie gram bez napastnika i jestem zadowolony. Chociaż mam zamiar coś pokombinować zrobić taktykę na 3 napadziorow i zobaczyć jak się spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra teraz mam przerwę zimową i podsunę wam wyniki..

h0yqPre.png

tpasapL.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taktyka mega :D Szkoda trochę że to po prostu błąd silnika gry, ale pobawić się można, bez większych transferów, bez nakładów finansowych można sobie zaliczać awans po awansie. Postawię na to w moim klubie, zobaczymy jakie będą skutki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, matias882 napisał:

Dobra teraz mam przerwę zimową i podsunę wam wyniki..

h0yqPre.png

A nie mówiłem :> 

Godzinę temu, Sidd napisał:

Taktyka mega :D Szkoda trochę że to po prostu błąd silnika gry, ale pobawić się można, bez większych transferów, bez nakładów finansowych można sobie zaliczać awans po awansie. Postawię na to w moim klubie, zobaczymy jakie będą skutki :D

No nie przesadzajmy. To błąd a nie czit. To samo było z wyrzutami z autu chyba w FM16. 

Nie jest to przecież killer taxa, bo wszystkiego od razu się nie wygra. No i w końcu- to tylko gra, każdy gra jak lubi, żeby mu przyjemność sprawiało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe ile punktów ja wykrece Lechem w sezonie grając bez napastnika i głównie juniorami. Po pół sezonu mam 48 pkt, ale z reguły druga runda jest trudniejsza bo zespoły już inaczej bronią się przed moim graniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, matias882 napisał:

Dobra sezon zakończony..

RJZzzaA.png

WpHQ8LH.png

To teraz europuchary. Ciekawe jak pójdzie Ci :> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Makk napisał:

To teraz europuchary. Ciekawe jak pójdzie Ci :> 

Teraz tą taktykę testuje w Milanie :_keel:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@matias882

Jakbyś mógł to przetestuj tę taktykę w 2 sezonie jak się będzie sprawować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem sobie swobodną rozgrywkę w Wietnamie. Mistrz po dwóch sezonach, pół mojego składu wykupili Chińczycy, Koreańczycy i Japończycy :roll: po dwóch sezonach dotarłem do półfinału LM, żeby przegrać z Kashimą Antlers z Japonii, a hattricka wpakował mi mój były.. obrońca. Co stały fragment generowany Wietnamczyk przeskakiwał wszystkich i hukał bramki. Dograłem sezon i ruszyłem podbijać Europę z ligi Azerbejdżanu i to u samego wicemistrza - Qarabag!

No i po dwóch sparingach na początku kariery gdy rozniosłem Urawę Reds 5-2 i potem Suwon 3-0 w formacji z 3 napastnikami przestałem jej używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@matias882 a jak wyglądają statystyki poszczególnych piłkarzy po takim sezonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, matias882 napisał:

@Kaczy A jakich chcesz zobaczyć? Tą trójkę z przodu?

najlepiej wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Kaczy napisał:

najlepiej wszystkich :D

cUYT8h3.png

D48oqN1.png

cJuQE9p.png

xVBdDiZ.png

uWQlBRt.png

kTwtGlC.png

iAgNG4q.png

dthDRrD.png

wECTdBY.png

1fBnPl5.png

JtJ6a1j.png

T6DukYz.png

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azerbejdżan to nuda. W LE awansowałem do grupy, z której już nie wyszedłem, ale po drodze w 3. rundzie wykopałem z Europy Lecha. Ligę wygrałem wręcz spacerowo więc po sezonie odszedłem z klubu i ruszyłem do FC Lahti, wicemistrza Finlandii. Szrot niewiele lepszy niż w Qarabagu, ale mam patronacki klub Tottenham, z którym umowę mają od poprzedniego sezonu. Może coś fajnego wypożyczę ;D

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się awansować po 1 sezonie! Coś niesamowitego, z outsidera udało się skleić drużynę, która wywalczyła awans! Teraz przed drużyną mega ciężkie wyzwanie jakim jest utrzymanie się w 2 lidze hiszpańskiej.

57PxbK6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi