Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Makk

[FM18] Fristajlowy kącik

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś pomóc zrobić plik do mojego pomysłu na grę? :D W necie są pliki typu free transfer i znalazłem taki (jak coś to podam link), chciałbym jednak go sobie urozmaicić, myślałem, że to niewielka zmiana i łatwo ją wykonać, ale już mnie szlag trafia z tym edytorem :D Chcę w każdej lidze europejskiej (no dobra, najmocniejszych) wprowadzić ograniczenie do posiadania (rejestracji) 3 obcokrajowców (ważne, że obcokrajowców, a nie spoza UE) i żeby można było zarejestrować 99 graczy, a nie max 25.

Próbowałem zrobić Anglię i Francję, połączyć albo robić na 1 pliku - albo się nie da albo nie umiem, ok mogę mieć i 15 plików i wszystkie wczytać razem z tym free. No, ale do Francji działa, do Anglii nie :(

Może ktoś by się podjął zrobienia takiego dodatku? Po każdym kraju trzeba też testować rozgrywki? Strasznie długo to u mnie trwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś z was miał tak że podczas rozmów czy to motywacyjnych czy to np. z zawodnikami czy to podczas rozmowy kwalifikacyjnej o prace w klubie to nie widać było tektsu jaki moge zaznaczyć w trakcie wypowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wina skina może

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest jakaś funkcja defensywnego pomocnika, który w fazie defensywnej wchodzi między obrońców?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba Cofnięty pomocnik (z angielskiego halfback, nie mam pewności czy po polsku tak jak napisałem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Half-back wchodzi między obrońców w fazie ofensywnej z tego co pamiętam. W fazie defensywnej nie ma żadnej takiej roli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i jak tu tworzyć nowe trendy :icek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest Pro Junior System w polskiej lidze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy silnik meczowy FMT 18 jest taki sam jak w wersji normalnej ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Których formacji FM18 nie ogarnia? Zacząłem sobie karierę, ale nie chcę korzystać z czegoś, co samo będzie wygrywać mecze ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3-4-3

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, z0nk napisał:

Których formacji FM18 nie ogarnia? Zacząłem sobie karierę, ale nie chcę korzystać z czegoś, co samo będzie wygrywać mecze ;D

Podobno każdej z trzema napastnikami w linii, ale ja próbowałem i jakoś nie zauważyłem dużej różnicy.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporadycznie gram 3 obrońców, więc nie ma az takiego problemu. Ale kurde 3-4-3 ustawiłem jako taktykę 'przeciwko leszczom' ;( trzeba pokombinować więc ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taktyka tako:

Gk- oś, oś, oś- wbp, wbl- pś, pś- wnś, wnś, wnś

I ponoć każda inna z trzema WNŚ.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wskutek protestów zmienili mi gospodarza MŚ z Kataru na Australię o_O

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się chyba dosyć często zdarza.

Ja natomiast po powrocie do FMa, awansowałem swoim Białoruską Wołną do fazy grupowej Ligi Europy. Porażka w dwumeczu z Mariborem w ramach eleminijacji do ligi mistrzów(pomimo zwycięstwa u siebie 1-0) sprawiła że zagraliśmy od 2 rundy kwalifikacyjnej ligi europy. Awans do fazy grupowej udało nam się uzyskać po zwycięstwach nad VBS, Maccabi oraz Aktobe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, z0nk napisał:

Wskutek protestów zmienili mi gospodarza MŚ z Kataru na Australię o_O

Za każdym razem tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, lad napisał:

Za każdym razem tak się dzieje.

Sprytnie rozegrali ewentualny problem z dostosowaniem terminarza ^^

Zagrałem sezon Realem, wygrałem ligę z przewagą 12 pkt nad Barca, w LM odpadłem w półfinale z... Barcą. U siebie wygrałem 2-0, żeby na wyjeździe zgarnąć lanie 1-4 :roll: w pucharze Hiszpanii odpadłem z Atletico w półfinale dwa razy dostając 0-1 w plecy. Ogółem wiem co robić, czas na małe ligi. Tylko jeszcze nie wiem gdzie.

50 minut temu, Sensei napisał:

Awans do fazy grupowej udało nam się uzyskać po zwycięstwach nad VBS, Maccabi oraz Aktobe. 

Aktobe w barażu o_O ja w barażach jak gram cieniasami to dostaję jakieś Betisy sretisy :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trafiło się ślepej kurze ziarno :D ale pieniążki do kasy klubowej wleciały dosyć konkretne jak na warunki Białoruskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi