Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?
Makk

[FM18] Fristajlowy kącik

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, jak to jest z opcją "Przejmij umowę wypożyczenia"? Interesuję się pewnym grajkiem, wypożyczonym z Legii do Zagłębia Sosnowiec i wyskoczyła mi taka opcja.

Teraz jest szara, jednak jeszcze kilka dni wcześniej mogłem ją aktywować. Mimo wszystko - nie udało się, a wyskoczył mi taki komunikat. Jak to w zasadzie działa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W jakim momencie można się upomnieć o rozbudowę/budowę nowego stadionu? Prowadzę Union Berlin i jedynie po awansie do Bundesligi udało mi się porozmawiać z zarządem, czego efektem była rozbudowa naszego kurnika o 1500 miejsc. Od tamtej pory nie mam takiej możliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy można w edytorze zrobic żeby np. kraj Basków miał reprezentacje i żeby grała ona w el. ME i MS? Jak tak, jak to zrobic, ponieważ nigdy wcześniej edytorem sie nie bawiłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, AquariusKSG napisał:

Czy można w edytorze zrobic żeby np. kraj Basków miał reprezentacje i żeby grała ona w el. ME i MS? Jak tak, jak to zrobic, ponieważ nigdy wcześniej edytorem sie nie bawiłem.

Proponowałbym poszukania takowego dodatku, bo pewnie gdzieś jest. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Makk napisał:

Proponowałbym poszukania takowego dodatku, bo pewnie gdzieś jest. 

Jest w warsztacie Steam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, vrc napisał:

Jest w warsztacie Steam.

Niestety ten dodatek koliduje u mnie z ligą hiszpanska (jeżeli mówimy o tym co dodaje 3 ligi baskijskie i reprezentacje,) przez co jest dla mnie niegrywalny, chyba że mówimy o innym dodatku którego nie zauważyłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, AquariusKSG napisał:
4 godziny temu, vrc napisał:

Jest w warsztacie Steam.

Niestety ten dodatek koliduje u mnie z ligą hiszpanska (jeżeli mówimy o tym co dodaje 3 ligi baskijskie i reprezentacje,) przez co jest dla mnie niegrywalny, chyba że mówimy o innym dodatku którego nie zauważyłem.

Dodatki niektóre gryzą się ze sobą, więc nie można wszystkich na raz odpalać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FOOTBALL MANAGER 2018 | HOTFIX 18.2.2 CHANGE LIST
=================================================

STABILITY

Fixed crash during team talk
Fixed crash when managing two teams on the same day with same manager
Fixed crash during processing
Fixed crash when setting multiple short-term scouting assignments
Fixed crash with edited data

MATCH

Fixed tactics screen showing player duplicated in lineup and on bench after substitution
Fixed ad hoardings displaying in black
Improvements to performance of 3D match on some NVIDIA GPUs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy byłby ktoś tak miły i wrzucił screena z profilem najlepszego gracza wszystkich fmowów - Andrea Russotto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzięki, widzę że dalej jest najlepszy. Skubany nie dość że jest jednym z najlepszych tuturów, to jeszcze sprawdza się zawsze i wszędzie. W 17 rządził u mnie i w Legii i w Barcelonie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z cyklu największy pechowiec jakiego widziałem do tej pory w całej historii fm. Sebastian Zieleniecki, uszkodzenie wiązadeł kolanowych, przerwa 10 miesięcy, powrót i po tygodniu to samo, kolejna przerwa 10-12 miesięcy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

odpaliłem wczoraj pierwszy ram FM18, zmiany wyglądają na kosmetyczne, jest więcej klikania dla klikania. Gra przy 10 ligach symuluje się mniej więcej połowę wolniej niż w 17:_confused:

Po symulowanym sezonie muszę niestety stwierdzić że niewiele się poprawiło. Arsenal nadal jest najlepszy na świecie, a managerowie kontrolowani przez AI nadal są głupsi niż powinni. Typowy bubel-manewr z poprzednich wersji występuje nadal. Przykładowy Guardiola cały sezon grał 2 środkowymi pomocnikami, jeden rozgrywał, drugi głównie bronił. Ta para to Fernandinho - De Bruyne. Oczywiście graczem od czarnej roboty był De Bruyne ;) 

Praca researcherów niekiedy budzi podziw a niekiedy zdziwienie. Nie rozumiem jakim cudem ktoś dopuścił że Mesut Oezil jest bardziej wytrzymały od Griezmanna. Wystarczy włączyć sobie ostatnie 10 minut dowolnego meczu ich drużyn żeby zobaczyć jak kolosalna różnica w wydolności dzieli tych piłkarzy...

Nie znam też wytłumaczenia na różnice w sile między Dybala - 12 a Messim 9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Yau napisał:

Wystarczy włączyć sobie ostatnie 10 minut dowolnego meczu ich drużyn żeby zobaczyć jak kolosalna różnica w wydolności dzieli tych piłkarzy...

Przez te ostatnie 10 minut spotkania najczęściej Mesut już nie gra, bo wcześniej oddychał już rękawami ;) 

Pamiętam jak było w Realu kiedyś- 55. minuta a on ledwo człapał. 

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowy FM i nowe wyzwania.xD

Wie ktoś może czy da się gdzieś ustawić opcję żeby gra pokazywała strzelców bramek w rozgrywkach? Mam wrażenie że dodali jakieś rodzaje szczegółowości, bo grając włoskim klubem strzelcy w rozgrywkach Pucharu Włoch byli pokazani, natomiast w europejskich pucharach już nie bardzo. Ostatnio grając w 16 strzelcy pokazywali się wszędzie domyślnie(jedynie z wyjątkiem szaraków w jakiś pierwszych rundach eliminacyjnych LE), z tym co było w 17 nie miałem w ogóle styczności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta