Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, jak to jest z opcją "Przejmij umowę wypożyczenia"? Interesuję się pewnym grajkiem, wypożyczonym z Legii do Zagłębia Sosnowiec i wyskoczyła mi taka opcja.

Teraz jest szara, jednak jeszcze kilka dni wcześniej mogłem ją aktywować. Mimo wszystko - nie udało się, a wyskoczył mi taki komunikat. Jak to w zasadzie działa?

Odnośnik do komentarza

W jakim momencie można się upomnieć o rozbudowę/budowę nowego stadionu? Prowadzę Union Berlin i jedynie po awansie do Bundesligi udało mi się porozmawiać z zarządem, czego efektem była rozbudowa naszego kurnika o 1500 miejsc. Od tamtej pory nie mam takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, AquariusKSG napisał:

Czy można w edytorze zrobic żeby np. kraj Basków miał reprezentacje i żeby grała ona w el. ME i MS? Jak tak, jak to zrobic, ponieważ nigdy wcześniej edytorem sie nie bawiłem.

Proponowałbym poszukania takowego dodatku, bo pewnie gdzieś jest. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, AquariusKSG napisał:
4 godziny temu, vrc napisał:

Jest w warsztacie Steam.

Niestety ten dodatek koliduje u mnie z ligą hiszpanska (jeżeli mówimy o tym co dodaje 3 ligi baskijskie i reprezentacje,) przez co jest dla mnie niegrywalny, chyba że mówimy o innym dodatku którego nie zauważyłem.

Dodatki niektóre gryzą się ze sobą, więc nie można wszystkich na raz odpalać.

Odnośnik do komentarza

FOOTBALL MANAGER 2018 | HOTFIX 18.2.2 CHANGE LIST
=================================================

STABILITY

Fixed crash during team talk
Fixed crash when managing two teams on the same day with same manager
Fixed crash during processing
Fixed crash when setting multiple short-term scouting assignments
Fixed crash with edited data

MATCH

Fixed tactics screen showing player duplicated in lineup and on bench after substitution
Fixed ad hoardings displaying in black
Improvements to performance of 3D match on some NVIDIA GPUs

Odnośnik do komentarza

odpaliłem wczoraj pierwszy ram FM18, zmiany wyglądają na kosmetyczne, jest więcej klikania dla klikania. Gra przy 10 ligach symuluje się mniej więcej połowę wolniej niż w 17:_confused:

Po symulowanym sezonie muszę niestety stwierdzić że niewiele się poprawiło. Arsenal nadal jest najlepszy na świecie, a managerowie kontrolowani przez AI nadal są głupsi niż powinni. Typowy bubel-manewr z poprzednich wersji występuje nadal. Przykładowy Guardiola cały sezon grał 2 środkowymi pomocnikami, jeden rozgrywał, drugi głównie bronił. Ta para to Fernandinho - De Bruyne. Oczywiście graczem od czarnej roboty był De Bruyne ;) 

Praca researcherów niekiedy budzi podziw a niekiedy zdziwienie. Nie rozumiem jakim cudem ktoś dopuścił że Mesut Oezil jest bardziej wytrzymały od Griezmanna. Wystarczy włączyć sobie ostatnie 10 minut dowolnego meczu ich drużyn żeby zobaczyć jak kolosalna różnica w wydolności dzieli tych piłkarzy...

Nie znam też wytłumaczenia na różnice w sile między Dybala - 12 a Messim 9

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Yau napisał:

Wystarczy włączyć sobie ostatnie 10 minut dowolnego meczu ich drużyn żeby zobaczyć jak kolosalna różnica w wydolności dzieli tych piłkarzy...

Przez te ostatnie 10 minut spotkania najczęściej Mesut już nie gra, bo wcześniej oddychał już rękawami ;) 

Pamiętam jak było w Realu kiedyś- 55. minuta a on ledwo człapał. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nowy FM i nowe wyzwania.xD

Wie ktoś może czy da się gdzieś ustawić opcję żeby gra pokazywała strzelców bramek w rozgrywkach? Mam wrażenie że dodali jakieś rodzaje szczegółowości, bo grając włoskim klubem strzelcy w rozgrywkach Pucharu Włoch byli pokazani, natomiast w europejskich pucharach już nie bardzo. Ostatnio grając w 16 strzelcy pokazywali się wszędzie domyślnie(jedynie z wyjątkiem szaraków w jakiś pierwszych rundach eliminacyjnych LE), z tym co było w 17 nie miałem w ogóle styczności.

Odnośnik do komentarza

DATABASE
--------
- Added database 18.3 to include winter transfer & data updates

STABILITY
---------
- Fixed rare crash during processing
- Fixed game freeze when attempting to upload highlight to YouTube
- Fixed crash on continue with edited data
- Fixed rare crash when loading save game
- Fixed freeze during penalty shootout
- Fixed crash during match
- Fixed MLS crash when locking certain trade items in a trade offer

MATCH
------
- Fixed rare ball physics bug
- Improved individual team talk reactions
- Fixed team talk assistant advice when winning competition
- Fixed passing accuracy assistant feedback
- Fixed issue where stadium/players sometimes appear black
- Fixed score diverging in online matches
- Additional individual team talk button added to player’s row on team talk table 

GAMEPLAY
--------
- Fixed issue where player would become stuck in a trialist squad 
- Fixed issue where user was incorrectly being overlooked for management jobs 
- Improved AI shortlisting decisions in regards to HG players 
- Improved logic in selecting the players who will be returned in certain scouting assignments 
- Fixed issue where player attributes could be revealed too quickly 
- Fixed issue where users were able to make various promises to the board incorrectly resulting in rare sackings
- Fixed a conversation not generating following a broken promise to a player
- Fixed question incorrectly asked about chances of winning the league when already won
- Fixed player given leave of absence by club leaving national team setup
- Fixed instances where pre-match backroom advice had stopped generating
- Fixed rare instance where user is unable to play national B team match away against a club side
- Fixed instances of press and media carrying over previous manager’s pressure onto the new manager
- Fixed instances of same press conference question being asked twice
- Fixed instances of being asked about other manager’s response without seeing the response first

COMPETITIONS
------------
- Can now vote in World Player of the Year award if a national manager
- Fixed Spanish Second Division Best Goalkeeper award being awarded to outfield players
- Spanish First Division teams no longer fail to register first team players for no obvious reason
- B Team players in Spain will be correctly eligible for First Team matches if made available
- Bulgarian European Place Playoff now schedules not too late at end of season
- Updated Mexican Cup structure

IN GAME EDITOR
--------------
- Physical Condition and Match Sharpness can now be edited directly from the Profile screen via In-Game Editor

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2018 o 21:32, Godlike napisał:

W poprzednich fmach co miesiąc czy dwa tygodnie (chyba sie to dało nawet ustawić co ile) było spotkanie ze sztabem w którym proponowano np cwiczenie danego zagrania, albo oduczenie sie innego, zmiany w taktyce itp. W obecnym fmie jest to gdzies? czy zmieniono to jakąś nowoscia bo nigdzie tego nie widzę.

Sztab->Obowiązki->Porady współpracowników, tam to znajdziesz. Swoją drogą w poprzedniej odsłonie było to w tym samym miejscu chyba:)

Jaki klub jest najbardziej zadłużony ? Wie ktoś ?

Odnośnik do komentarza

We've just released hotfix 18.3.1 for Football Manager 2018.

This hotifx is to address some stability issues we've been made aware of since the release of our Winter Transfer Update and as always is save game compatible allowing you to continue your current save game. 

Once you open Steam the game will automatically begin to update. If FM is already open, we recommend first of all saving the game then exiting. Once you've done so the game should update, but if you find it doesn't just restart Steam. 

Odnośnik do komentarza

Po zapoznaniu się z grą w BVB(3 sezony, 3 mistrzostwa, puchar Niemiec, 1/2+1/4 LM) i utratą sejwa, zdecydowałem się na tradycyjną karierę na bezrobociu bez papierów. Pierwszy przystanek: Walia - Carmathen, półzawodowy klub ;) Pykał ktoś kiedyś w Walijskiej ekstraklasie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...