Skocz do zawartości
Makk

[FM18] Fristajlowy kącik

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się zarumieniłem :blush:

Zobaczymy jak pójdzie z Interem i OL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie odnośnie nowego FMa, przy wybraniu klubu patronackiego co okno transferowe proponowani byli zawodnicy do wypożyczania, czy teraz jest tak samo?

mam słaby zespół a takie wzmocnienia zawsze łatały mi kadrę a teraz jest raport z klubu patronackiego a zawodników do wypożyczenia nie

czy to zmienili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, pan1majonez napisał:

Ciekawi mnie kto miał największy stadion w histori FM

Obstawiam, że jakiś klub z Ameryki Południowej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, pan1majonez napisał:

Ciekawi mnie kto miał największy stadion w histori FM

Maracana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś może gdzie w katalogach przetrzymywane są loga, te które mamy do wyboru przy tworzeniu własnej drużyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.01.2018 o 22:00, Jahu napisał:

Maracana?

Chodzi mi o przyszłość, nowowybudowane stadiony, coś mi sie kojarzy, ze ten chlopak co ma taka długą kariere Lechem to ma stadion bodajże na 140 000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończyłem pierwszy sezon w nowym FM'ie. Wziąłem sobie Genk, bo chciałem czołowy zespół z jakiejś mocnej ligi (pomijając top5), ale bez europejskich pucharów. Po sezonie zasadniczym mieliśmy dość dużą przewagę, ale punkty dzielone na punkt trochę mnie przestraszyły, bo 4 punkty mógł spokojnie Anderlecht odrobić, ale grali słabo jak na taki skład i spokojnie utrzymałem pozycję lidera. Niestety pokonali mnie w finale Pucharu Belgii 1:0 po beznadziejnym meczu obu drużyn. 

Jedyne co mi się nie podoba to strzały z dystansu, które w wielu przypadkach lecą bardziej w stronę linii bocznej boiska niż w bramkę, nawet u piłkarzy z dobrymi atrybutami za to odpowiedzialnymi i 3 razy mi się zdarzyło, że zawodnik wracał do treningów po długiej kontuzji i po kilku dniach bez rozgrywania meczu odnawiała mu się i znowu nie grał przez kilka tygodni, albo miesięcy jak Dewaest, który od początku gry ma 7-miesięczną kontuzję i wypadł mi na ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1/8/2018 o 19:05, GrandOne napisał:

Skończyłem pierwszy sezon w nowym FM'ie. Wziąłem sobie Genk, bo chciałem czołowy zespół z jakiejś mocnej ligi (pomijając top5), ale bez europejskich pucharów. Po sezonie zasadniczym mieliśmy dość dużą przewagę, ale punkty dzielone na punkt trochę mnie przestraszyły, bo 4 punkty mógł spokojnie Anderlecht odrobić, ale grali słabo jak na taki skład i spokojnie utrzymałem pozycję lidera. Niestety pokonali mnie w finale Pucharu Belgii 1:0 po beznadziejnym meczu obu drużyn. 

Jedyne co mi się nie podoba to strzały z dystansu, które w wielu przypadkach lecą bardziej w stronę linii bocznej boiska niż w bramkę, nawet u piłkarzy z dobrymi atrybutami za to odpowiedzialnymi i 3 razy mi się zdarzyło, że zawodnik wracał do treningów po długiej kontuzji i po kilku dniach bez rozgrywania meczu odnawiała mu się i znowu nie grał przez kilka tygodni, albo miesięcy jak Dewaest, który od początku gry ma 7-miesięczną kontuzję i wypadł mi na ponad rok.

Spoko Ci poszło graty i powodzonka w LM, Teo królem strzelców?;>

Ja teraz gram Wisłą Płock, w pierwszym sezonie zająłem 1 miejsce w tabeli i awansowałem do fazy grupowej choć przed podziałem na grupy byłem 3. W nastepnym sezonie LM! Bardzo łatwą drogie miałem jak na LM :).

W grupie trafiłem na Real, Bayern i Tottenham ^^ po 3 meczach 1 punkt (remis z tottenhamem :D) grę w LM traktuje z przymrożeniem oka jak puchar polski hehe.

Wiem ze nic więcej nie osiągnę, ważne ze hajs się zgadza.

Co dalej będzie pokaże czas ;>.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, zanpol napisał:

Spoko Ci poszło graty i powodzonka w LM, Teo królem strzelców?;>

Tak, te statystyki piłkarzy z pierwszego skrina są już z całego sezonu, jedynie tabela jest sprzed podziału na grupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram klubem SPAL, rok 2022, na koncie 3 mistrzostwa Włoch, 2 razy finał Ligi Mistrzów, czołówka rankingu europejskiego, a prawa tv jak i pieniadze od sponsorów na poziomie dolnej cześci tabeli, przykre to... :) jak żyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, pan1majonez napisał:

Gram klubem SPAL, rok 2022, na koncie 3 mistrzostwa Włoch, 2 razy finał Ligi Mistrzów, czołówka rankingu europejskiego, a prawa tv jak i pieniadze od sponsorów na poziomie dolnej cześci tabeli, przykre to... :) jak żyć ?

Duzo wyzej nie podskoczysz, bo oprocz wynikow brany pod uwage jest ogolny procent kibicow klubu w kraju, populacja miasta i wyniki historyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Scorpio napisał:

Duzo wyzej nie podskoczysz, bo oprocz wynikow brany pod uwage jest ogolny procent kibicow klubu w kraju, populacja miasta i wyniki historyczne.

Szkoda, lubie historie klubów w stylu od kopciuszka do hegemona. Coraz wiecej kibicow, a co sie z tym wiaze coraz wiekszy stadion, wyzsze ceny biletów, karnetów, większa kasa od sponsorów. Wychodzilem z zasady, ze skoro są sukcesy to w parze za tym idzie coraz wiekszy przypływ gotówki ze wszystkich zrodel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 11 latach i zdobytym mistrzostwie kraju, postanowiłem zmienić otoczenie. Padło na zespół z 3 ligi Białorusi, Wołna Pińsk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak u Was jest z rzutami karnymi ?? U mnie po patchu jest fatalnie. Na 16 jedenastek mam strzelonych 5. A grajki którzy są przypisani mają atrybuty 20 i 18 i opanowanie 18 i 17. A pudłują tak że masakra.  Jako dowód przesyłam zdjęcie. Trzecia zakładka od góry po prawej stronie.

https://imgur.com/a/0sMTB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da się jakoś sprawdzić, ile w lidze jest piłkarzy danej nacji? Gram w Islandii w drugiej lidze i zauważyłem, że w drugim sezonie pojawiło się tam sporo Polaków. Chciałem więc sprawdzić, ilu ich jest dokładnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszukiwanie piłkarzy -> kraj Islandia oraz narodowość Polak

chyba tylko tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawka 18.2.2 już dostępna:

As some of you may already have noticed, we've just released hotfix 18.2.2 for Football Manager 2018. 

This hotfix is save game compatible and we recommend if FM is open, saving your game then exiting screen to prompt the update. Otherwise it should just update the next time you launch Steam.

Changelist includes the fixes shown below. As always if you encounter any issues please do take the time to raise them on our Bugs Forum

FOOTBALL MANAGER 2018 | HOTFIX 18.2.2 CHANGE LIST
=================================================

STABILITY

Fixed crash during team talk
Fixed crash when managing two teams on the same day with same manager
Fixed crash during processing
Fixed crash when setting multiple short-term scouting assignments
Fixed crash with edited data

MATCH

Fixed tactics screen showing player duplicated in lineup and on bench after substitution
Fixed ad hoardings displaying in black
Improvements to performance of 3D match on some NVIDIA GPUs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, że mało zmian w tej poprawce to boję się jej jak każdej innej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi