Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Makk

[FM18] Fristajlowy kącik

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm dlaczego mecze Ligi Mistrzów rozpoczynają sie u mnie o 19:45 ? Niby szczegół, ale jednak pomijajac mecze w Rosji, Kazachstanie itp itd to godzina 20:45 siedziw głowie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, pan1majonez napisał:

Hmm dlaczego mecze Ligi Mistrzów rozpoczynają sie u mnie o 19:45 ? Niby szczegół, ale jednak pomijajac mecze w Rosji, Kazachstanie itp itd to godzina 20:45 siedziw głowie:)

Moze masz angielski czas ustawiony 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

duża baza danych, chyba nawet mam właśnie z całej Afryki tych najbardziej znanych czy tam z rodzimej ligi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

duża ;) i ogólnie jest napisane,że wielu znanych zawodników z Senegalu a w kadrze szaraczki heh ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
56 minut temu, krzysiu napisał:

duża ;) i ogólnie jest napisane,że wielu znanych zawodników z Senegalu a w kadrze szaraczki heh ;)

Może licencji brak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, krzysiu napisał:

Sorry, ale jak czytam, to czasem odnoszę wrażenie, że ludzie zapominają, że to gra. Tylko gra!

Cholera, 15 lat temu każdy się cieszył, że zawodnik odpowiada na prośby, a teraz chcą wprost real, taki real, który wylewa się z telewizora, albo gazet sportowych.

To gra, wspaniała gra, ale cały czas TYLKO gra i proponuję tego się trzymać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale przecież mi to nie przeszkadza, tylko zapytałem czy u innych jest tak samo ;) akurat w tym przypadku lepiej dla mnie bo mi nie zabrali zawodnika na PNA ;) ale nigdy akurat z Afrykańskimi drużynami nie miałem problemów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie pytanko, w poprzednim managerze gdy dano raport scouta na temat danego klubu to wyswietlala sie lista zawodnikow gotowych przyjsc na wypożyczenie, teraz juz nie ma takiej listy, dali na to jakas inna opcje ? wykasowali ? zmienili ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, hosearcadio napisał:

Macie po aktualizacji folder "1820" w db ?

U mnie brak takowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu po 5 latach udało się nam awansować do 2 ligi! 

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę oświećcie mnie, bo jestem słaby z ekonomi chyba :) Klub ma pożyczke 150 mln zł, wypłaca dywidende 80 mln zł, nie powinna zostać spłacona czesc długu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za moment osiągnę w Kuantan historyczny, dla tego klubu, sukces, a zarząd chce obniżyć mi pensję w nowym kontrakcie 😂 to jest logika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma ktoś jakiś link z megapackim kitspackow, żeby nie trzeba było ściągać pojedynczo wybranych lig? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak się zastanawiam co jest z tą wersją, że tu taka cisza (największa od lat).

Nawet Wujek nic nie pisze. Ja na dniach zacznę karierę tradycyjnie w "mojej" Danii i podzielę się uwagami. Może kogoś w końcu ta liga bardziej zainteresuje. :_eek:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiele osób trzyma się zasady kupowania co drugiego FM (w tym ja). Skoro wiele osób kupiła fm17 to w fm18 posucha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, wojt3k napisał:

Wiele osób trzyma się zasady kupowania co drugiego FM (w tym ja). Skoro wiele osób kupiła fm17 to w fm18 posuchaemoji3.png

Ja kupuję każdego roku od praktycznie dwudziestu lat i coraz częściej zastanawiam się czy to ma sens...

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odpalam karierę Rangersami i oczom nie wierzę. Cel postawiony przez zarząd - mistrzostwo! Poniosło ich i to srogo. Z drugiej strony czy może być w takim klubie inaczej? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta