Skocz do zawartości
Zapraszamy do nominowania swoich kandydatów, którzy przez najbliższe pół roku mieliby być moderatorami na Forum
TEMAT DO NOMINACJI

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm dlaczego mecze Ligi Mistrzów rozpoczynają sie u mnie o 19:45 ? Niby szczegół, ale jednak pomijajac mecze w Rosji, Kazachstanie itp itd to godzina 20:45 siedziw głowie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, pan1majonez napisał:

Hmm dlaczego mecze Ligi Mistrzów rozpoczynają sie u mnie o 19:45 ? Niby szczegół, ale jednak pomijajac mecze w Rosji, Kazachstanie itp itd to godzina 20:45 siedziw głowie:)

Moze masz angielski czas ustawiony 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

duża baza danych, chyba nawet mam właśnie z całej Afryki tych najbardziej znanych czy tam z rodzimej ligi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

duża ;) i ogólnie jest napisane,że wielu znanych zawodników z Senegalu a w kadrze szaraczki heh ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
56 minut temu, krzysiu napisał:

duża ;) i ogólnie jest napisane,że wielu znanych zawodników z Senegalu a w kadrze szaraczki heh ;)

Może licencji brak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, krzysiu napisał:

Sorry, ale jak czytam, to czasem odnoszę wrażenie, że ludzie zapominają, że to gra. Tylko gra!

Cholera, 15 lat temu każdy się cieszył, że zawodnik odpowiada na prośby, a teraz chcą wprost real, taki real, który wylewa się z telewizora, albo gazet sportowych.

To gra, wspaniała gra, ale cały czas TYLKO gra i proponuję tego się trzymać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale przecież mi to nie przeszkadza, tylko zapytałem czy u innych jest tak samo ;) akurat w tym przypadku lepiej dla mnie bo mi nie zabrali zawodnika na PNA ;) ale nigdy akurat z Afrykańskimi drużynami nie miałem problemów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta