Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, pinowa1 napisał:

unknown.png

Podczas tworzenia nowej gry nie mogę dodać żadnej ligi. Proszę o pomoc 

Skopany jest dodatek FM18 Cypriot Leagues & Cups bądź gryzie się z jakimś innym dodatkiem. Wywal na początek ten i zobacz czy gra działa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W końcu mam czas żeby sobie dłużej pograć :) Myślę nad karierą w 3 lidze hiszpańskiej, bardzo lubię tamtejsze klimaty :). Myślałem też tradycyjnie nad prowadzeniem krakowskiej Wisły, ale to co się tam dzieje, ten bałagan (patrząc na to przez pryzmat gry krajowymi zawodnikami). Może Wy macie jakieś ciekawe propozycje jakim zespołem można sobie fajnie pograć, tak żeby nie była to jakaś super potęga, a jedynie klubik, który można wyprowadzić na europejskie salony :).

 

@edit;

 

Już wybrałem klub :) Wybór padł na Badalonę, klub który istnieje już 115 lat, gra w 3 lidze hiszpańskiej, jest jednym z klubów, które po ogłoszeniu niepodległości przez Katalonię mogłyby grać w najwyższej klasie ligi katalońskiej :) Cele? Wyprowadzić klub jak najwyżej, tak aby móc mierzyć się z Blaugraną! Przed nami sporo pracy.

Odnośnik do komentarza

Po zaznajomieniu się ze strukturami klubu i rozegraniu kilku sparingów (na 3 sparingi 1 zwycięstwo i dwa bezbramkowe remisy) uzyskałem odpowiedź na jedno z moich pytań. Będzie mega ciężko, kadra jest strasznie wąska, kasy na zakontraktowanie nowych zawodników brak. Zostałem zmuszony do tego by poszukać klubu patronackiego, którym został SD Eibar. Współpraca wspomoże klub finansowo, a także będziemy mogli wypożyczyć kilku zawodników, co jest krokiem niezwykle koniecznym by obsadzić wszystkie pozycje. Będzie mega trudno, ale takie zabawy po prostu uwielbiam!!

 

@edit

 

I po 8 kolejkach drużyna z Katalonii zajmuje 8 miejsce w lidze, początek był kiepski, 2 porażki, kilka remisów, ale z czasem gra zaczęła się kleić, a ja jako menadżer zespołu w końcu zaczynam zyskiwać szacunek wśród piłkarzy, którzy początkowo byli sceptycznie nastawieni wobec trenera bez żadnego doświadczenia.

 

EEBKl0y.png

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, matias882 napisał:

Mieliście rację,jednak 5-2-3 czy jak wolicie 3-4-3 to killer taksa teraz ją testuję w Evertonie i naprawdę efekty są zaskakujące.

Silnik gry nie ogarnia taktyki z trójka napastników. Zdaje się, iż każde jedno ustawienie z trójką napadziorów tak się spisuje. 

Odnośnik do komentarza

Zajebiscie bo od fm2008 gralem na 3 napastnikow w linii, ale w 2017 juz się nie sprawdzało i odszedłem od takiego ustawienia.
Teraz jakoś się odechciało tak grać po tym co piszecie... ;)
Dobrze że już sie przyzwyczaiłem grać na dwóch napadziorów :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, matias882 napisał:

Mi się wydaje,że nikt nie ustawia tej taktyki (gracze fm) bo nie mają tylu napastników..Ja też nie mam 3,ale ustawiłem Richarlisona na ataku i spisuje się bardzo dobrze.

:lol: 

A mi się wydaje (i zapewne mam w 99,9% rację), że gracze jej nie ustawiają, gdyż to taki trochę cheat jest. Gra nie daje sobie rady, więc... I do tego ludzie wolą sami coś wykombinować.

Ja pewnie będę musiał się głęboko zastanowić nad tym, gdyż od FM15 gram ustawieniem 3-4-3. I coś pomyślę, czy iść dalej w to i samemu zrobić, ale z drugiej strony FM sobie nie radzi z tym, czy ustawić inną taktykę. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Makk napisał:

:lol: 

A mi się wydaje (i zapewne mam w 99,9% rację), że gracze jej nie ustawiają, gdyż to taki trochę cheat jest. Gra nie daje sobie rady, więc... I do tego ludzie wolą sami coś wykombinować.

Ja pewnie będę musiał się głęboko zastanowić nad tym, gdyż od FM15 gram ustawieniem 3-4-3. I coś pomyślę, czy iść dalej w to i samemu zrobić, ale z drugiej strony FM sobie nie radzi z tym, czy ustawić inną taktykę. 

Ja po prostu wykorzystuje błąd gry :blush:

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie napisałem, że to grzech, herezja itp :P 

Zwykły błąd (złatkowanej oficjalnie!!!!!) gry. Nie jest to program czitujący, nikt nie oszukuje. Po prostu błąd w silniku meczowym jakiś. SI widocznie nie jest w stanie temu zapobiec, więc IMO to nie jest oszustwo.

 

Ja zrobiłem kiedyś do FM 07 i FM 10 zajebiste taksy, które rozwalały wszystko (nie tylko moje zdanie, tylko ludzi, którzy nimi grali :P ) i było ok.

Poza tym i tak wszyscy wiedzą, że ja zawsze w karierach oszukuję i gram lewiznę :keke: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Makk napisał:

Nigdzie nie napisałem, że to grzech, herezja itp :P 

Zwykły błąd (złatkowanej oficjalnie!!!!!) gry. Nie jest to program czitujący, nikt nie oszukuje. Po prostu błąd w silniku meczowym jakiś. SI widocznie nie jest w stanie temu zapobiec, więc IMO to nie jest oszustwo.

 

Ja zrobiłem kiedyś do FM 07 i FM 10 zajebiste taksy, które rozwalały wszystko (nie tylko moje zdanie, tylko ludzi, którzy nimi grali :P ) i było ok.

Poza tym i tak wszyscy wiedzą, że ja zawsze w karierach oszukuję i gram lewiznę :keke: 

Jeśli ta taktyka daje wyniki to trzeba z niej korzystać nawet gdy to jest błąd gry :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, matias882 napisał:

Jeśli ta taktyka daje wyniki to trzeba z niej korzystać nawet gdy to jest błąd gry :D

Ja się zgadzam. To nie jest oszustwo. Można korzystać. 

 

Tylko podkreślałem, że wiele ludzi woli stworzyć coś swojego. Może ja będę w FM18 grał z trójką z przodu, ale tak czy siak zrobię swoją taxę. 

Odnośnik do komentarza

I jestem po pierwszym meczu z taką taksą ustawioną na 3 napastników, zwyciężyłem 4-1 na wyjeździe z dużo wyżej notowanym rywalem :D Najciekawsza sytuacja? Obrońca i bramkarz rywali podawali między sobą piłkę, a mój zawodnik wykorzystał to, podbiegł do bramkarza, zabrał mu piłkę i zdobył bramkę :P Zobaczymy jak będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, matias882 napisał:

Spróbuję teraz powiedzmy w Zagłębiu Sosnowiec,ale prze symuluje cały sezon i zobaczymy jaki da mi to wynik w Ekstraklasie.

Strzelam w ciemno, że będzie Mistrz :> 

 

Symulowałem sezon w kilku ekipach taką taktyką i były wysokie lokaty, w różnych zespołach oczywiście i ligach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...