Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś pomóc zrobić plik do mojego pomysłu na grę? :D W necie są pliki typu free transfer i znalazłem taki (jak coś to podam link), chciałbym jednak go sobie urozmaicić, myślałem, że to niewielka zmiana i łatwo ją wykonać, ale już mnie szlag trafia z tym edytorem :D Chcę w każdej lidze europejskiej (no dobra, najmocniejszych) wprowadzić ograniczenie do posiadania (rejestracji) 3 obcokrajowców (ważne, że obcokrajowców, a nie spoza UE) i żeby można było zarejestrować 99 graczy, a nie max 25.

 

Próbowałem zrobić Anglię i Francję, połączyć albo robić na 1 pliku - albo się nie da albo nie umiem, ok mogę mieć i 15 plików i wszystkie wczytać razem z tym free. No, ale do Francji działa, do Anglii nie :(

 

Może ktoś by się podjął zrobienia takiego dodatku? Po każdym kraju trzeba też testować rozgrywki? Strasznie długo to u mnie trwa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
31 minut temu, z0nk napisał:

Których formacji FM18 nie ogarnia? Zacząłem sobie karierę, ale nie chcę korzystać z czegoś, co samo będzie wygrywać mecze ;D

Podobno każdej z trzema napastnikami w linii, ale ja próbowałem i jakoś nie zauważyłem dużej różnicy.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To się chyba dosyć często zdarza.

 

Ja natomiast po powrocie do FMa, awansowałem swoim Białoruską Wołną do fazy grupowej Ligi Europy. Porażka w dwumeczu z Mariborem w ramach eleminijacji do ligi mistrzów(pomimo zwycięstwa u siebie 1-0) sprawiła że zagraliśmy od 2 rundy kwalifikacyjnej ligi europy. Awans do fazy grupowej udało nam się uzyskać po zwycięstwach nad VBS, Maccabi oraz Aktobe. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, lad napisał:

Za każdym razem tak się dzieje.

Sprytnie rozegrali ewentualny problem z dostosowaniem terminarza ^^

 

Zagrałem sezon Realem, wygrałem ligę z przewagą 12 pkt nad Barca, w LM odpadłem w półfinale z... Barcą. U siebie wygrałem 2-0, żeby na wyjeździe zgarnąć lanie 1-4 :roll: w pucharze Hiszpanii odpadłem z Atletico w półfinale dwa razy dostając 0-1 w plecy. Ogółem wiem co robić, czas na małe ligi. Tylko jeszcze nie wiem gdzie.

 

50 minut temu, Sensei napisał:

Awans do fazy grupowej udało nam się uzyskać po zwycięstwach nad VBS, Maccabi oraz Aktobe. 

Aktobe w barażu o_O ja w barażach jak gram cieniasami to dostaję jakieś Betisy sretisy :( 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...