Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

4 sezon w Belgii i ponownie wszystko wygrane:

 

puchar+superpuchar

liga

 

W lidze mistrzów istny rollercoaster. Od dwóch pechowych strat punktów do prowadzenia w tabeli przed ostatnią kolejką, a zakończyło się to 4 miejscem w tabeli. W spotkaniu z Szachtarem nie oddałem ani jednego celnego strzału, a gola straciłem w 4 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego. Jeżeli w następnym sezonie nie będę grał w pucharach na wiosnę to raczej zacznę jakąś nową karierę. 

 

Do tego w ramach urozmaicenia przejąłem sobie reprezentację Austrii. Zacząłem eliminacje do Mistrzostw Świata i póki co wygląda to nieźle, ale i zwycięstwo z Azerbejdżanem i remis z Walią ugraliśmy dopiero w ostatnich minutach. Pewnie gdyby nie to zostałbym zwolniony, bo wcześniej poprowadziłem tę drużynę w ostatnim spotkaniu Ligi Narodów (1:2 z Francją) i o dziwo zarząd ma do mnie pretensje o słabą dyspozycję w tych rozgrywkach.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2018 o 13:19, Makk napisał:

Trzeba było iść do Anglii, brać Wrexham np. i grać samymi Walijczykami ;) 


Nie było zainteresowania z ich strony :sad:

Początek na Słowacji zacny :D Bilans po 7. meczach: 0-1-6. Ulegliśmy rezerwom Ziliny, Slovanu Bratyslava, a z Podbrzeziną B zresmisowaliśmy 2-2. Żeby było śmieszniej, w pucharze Słowacji trafiliśmy na Podbrzezinę A. Oczywiście wygraliśmy to spotkanie :_kidra:

Odnośnik do komentarza

taaa, to ten sam żart wciskany wszystkim :D 

@wojt3k: Poszedł za 15 do 41 mln ;) 

 

Ciężko mi się gra w tą wersję. Zaczynałem już chyba 15 razy  i zawsze mi się nudzie po sezonie max dwóch. Nie wiem czy to kwestia nowej wersji czy po prostu nie mogę znaleźć sobie klubu który mnie wciągnie. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Iwabik napisał:

Trafił ktoś kiedyś na prima aprilisowy żart w FM? 1 Kwietnia w grze (i nie tylko) wyskoczyła mi wiadomość o dodatkowych funduszach, a po kliknięciu "Zaakceptuj" okazało się, że to żart :D Ciekawa sytuacja, nigdy się z czymś takim w FM nie spotkałem...

 

  Ukryj zawartość

4TEIoyA.png

 

Kiedyś grając jakimś polskim klubem wyskoczyło mi info, że zarząd pragnie mnie poinformować o budowie nowego dużego stadionu, cieszyłem się jak małe dziecko, ale radość ta została szybko zmącona:)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Fantastyczny finisz sezonu - 10 spotkań, 9 zwycięstw i jeden remis. Gramy w barażach. Łącznie seria dwunastu meczów bez porażki. W ostatniej, decydującej kolejce podejmowaliśmy zespół, który bezpośrednio z naszą drużyną walczył o miejsce drugie miejsce. Z tego miejsca warto przedstawić chłopaka, który w znacznym stopniu przyczynił się do naszego sukcesu:
https://imgur.com/pKKvseZ
Strzelił dziesięć goli w dwunastu meczach. Dzięki dobrej formie został zauważony przez selekcjonera reprezentacji Ghany u-20, który powołał go na Mistrzostwa Świata. Dla niego to świetna wiadomość. Dla nas teoretycznie też, bo mamy pierwszego reprezentanta. Z drugiej strony zabrakło go w trzech ostatnich meczach ligowych i zabraknie w barażu, co może odbić się na wyniku. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was ma sposób na agentów? Już mówię w czym rzecz - już któryś raz zdarza mi się sytuacja, że przy składaniu propozycji kontraktu wszelkie negocjacje powodują od razu ich zerwanie. Po wszystkim gdy znów składam ofertę wówczas agent nie jest już skłonny rozmawiać. Raz udało mi się odkręcić sprawę, gdy zawodnik bardzo chciał przejść do mojego klubu (według scouta), w prasie podałem że jest naszym głównym celem transferowym, a w ostatnim dniu okna transferowego wysyłałem ofertę po każdym kliknięciu kontynuuj. Za chyba 8 razem wreszcie agent chciał znów rozmawiać i wtedy też zgodziłem się na wszelkie jego wymagania. Tak wiem, agenci też mają swoje profile, charakter itp.,  ale mimo wszystko wydaje się to być przesadzone. Wy macie jakiś sposób na przekonanie agenta do powrotu do negocjacji?

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze że tylu baboli nie było od bardzo dawna w silniku meczowym. Tzn zawsze były jakieś metody naciągnięcia ME, a to rzuty rożne na krótki słupek, potem w kolejnej wersji na długi słupek, rok temu na grę 3x SS lub bardzo wąsko, ale w tym roku liczba sytuacji w których AI kompletnie sobie nie radzi/ignoruje oczywiste bramkowe zagrożenie jest zbyt duża jak na grę o takiej tradycji, budżecie i sprzedaży.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przedsezonowy turniej, gramy w półfinale z CA Mexico i finale z Atletico, spotkania kończą się serią rzutów karnych, które łatwo wygrywamy. Nadchodzi mecz o superpuchar Holandii, który również kończy się serią jedenastek. Cholernie boli ta porażka...

https://imgur.com/a/IV5L7

Nie kombinowałem ze strzelcami bo skoro w presezonie nie zawodzili... :sad:  

Odnośnik do komentarza

Pierwsze mecze nowego sezonu 2019/20:

NEC vs PSV 0:4

PSV vs Cambuur 1:1. 

Cambuur jako beniaminek, zaczął wyczyniać cuda, a moi zawodnicy grali jak dzieci we mgle, nadeszła 86 minuta i Cambuur oddało pierwszy celny strzał, który wpadł do bramki Zoeta. Kocham, a jednocześnie nienawidzę... 

Kolejny mecz gramy z przeklętym Ajaxem. 

Wiem, wiem ostatnio trochę dużo płaczę. xD

Odnośnik do komentarza

Kolejny sezon za mną. 

 

Z reprezentacją Austrii ugrałem tyle ile się dało w eliminacjach do MŚ, ale niestety to nie wystarczyło. Zabrakło nam bramek przeciwko Azerbejdżanowi, bo w niektórych grupach było mniej zespołów i te z Andorą się nie liczyły. Zrezygnowałem, a razem ze mną Alaba.

 

W Genk zaczęło się super, 22 zwycięstwa z rzędu w lidze, ponad 30 bez porażki (włącznie z poprzednim sezonem). Do grupy mistrzowskiej wszedłem z przewagą 7 punktów i myślałem, że spokojnie zdobędę mistrzostwo. Walka jednak była do ostatniej kolejki, w której zremisowałem u siebie 3:3 z Gandawą, mimo prowadzenia 2:0.

Superpuchar wygrałem spokojnie 2:0, a w Pucharze odpadłem w 7. rundzie po meczu z Club Brugge, bo wystawiłem zbyt wielu juniorów. Jedyne pocieszenie jest takie, że to właśnie moi pogromcy wygrali to trofeum.

W losowaniu grupy Ligi Mistrzów oczywiście mieliśmy pecha, a po raz pierwszy byliśmy losowani z 3. koszyka. Udowodniliśmy jednak, że po latach porażek w Europie czegoś się nauczyliśmy i pewnie awansowaliśmy do kolejnej rundy. Nawet Juventus, z którym gra nie pozwala mi wygrać (mimo przewagi, nawet grając w 10) już od 1,5 roku, nas nie zatrzymał. Również z tych rozgrywek wyeliminował nas przyszły triumfator, a w samym meczu z Monaco graliśmy nie tylko o awans do kolejnej rundy, ale też o punkty do rankingu, które pozwoliłyby nam utrzymać miejsce dające bezpośredni awans do fazy grupowej LM mistrzowi kraju. Wystarczył nam remis w rewanżu i taki wynik był do 80 minuty, ale rzuciłem się do ataku w końcówce i straciłem 2 gole. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...