Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

W trzecim sezonie w Genk znowu wygrałem wszystko co się dało w kraju:

puchar

liga

Niestety gra przestała mnie lubić i po łatwych losowaniach w tamtym sezonie, dostałem bardzo mocną grupę w LM i uniknąłem kompromitacji dopiero w ostatniej kolejce. Chociaż była na to szansa już z Juve i może wtedy powalczyłbym jeszcze o 3 miejsce.

Z kolei w 4 sezonie, który już zacząłem znowu dostałem strasznie mocną grupę: Juventus, Monaco, Szachtar i do tej pory przegrałem 3:2 z Monaco tracąc samobója w 94 minucie i zremisowałem z Szachtarem 3:3 prowadząc 3:1 do 80 minuty.

 

@Qu. 

W walijskiej lidze grałem już nie raz, od kilku wersji próbuje TNS wejść do fazy grupowej któregoś z pucharów europejskich. Hokejowe wyniki i newgeni bez żadnego atrybutu powyżej 10, będący gwiazdami są znakiem rozpoznawczym tej ligi.

Odnośnik do komentarza

Miałem dziwną sytuację wczoraj. Podczas meczu, tabela na żywo zaktualizowała się wpisując mi porażkę, mimo, że remisowałem mecz. Oczywiście 14 minut później wpadł ten gol i w efekcie przegrałem. Wychodzi, więc na to, że skrypty FMa znają rezultat przynajmniej kolejnej akcji już dużo wcześniej. Może całej połowy? Albo meczu? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, vrc napisał:

Miałem dziwną sytuację wczoraj. Podczas meczu, tabela na żywo zaktualizowała się wpisując mi porażkę, mimo, że remisowałem mecz. Oczywiście 14 minut później wpadł ten gol i w efekcie przegrałem. Wychodzi, więc na to, że skrypty FMa znają rezultat przynajmniej kolejnej akcji już dużo wcześniej. Może całej połowy? Albo meczu? 

 

Zawsze odnosiłem takie wrażenie. Szczególnie po niektórych wykończeniach i podejmowanych decyzjach.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, hosearcadio napisał:

Też po aktualizacji nie możecie przeprowadzić rozmów motywacyjnych z piłkarzami ? W okienku kontekstowym nie wyświetlają mi się żadne komentarze ?

 

Po powyższym wideło to chyba nie ma po co tego robić :keke: 

Odnośnik do komentarza

Feyenoord traci do mojego PSV, 16 punktów. Jedziemy do Rotterdamu jako faworyt i obrona akurat w tym meczu musiała dostać wylewu, dwa naciągane karne i przegrywamy 4:1. Dalej nie mogę pojąć, dlaczego gra od SI, faworyzuje zespoły wyraźnie słabsze(remisy i porażki z zespołami ze strefy spadkowej). Czy handicap musi istnieć nawet w tej grze? Powróciłem do FM-a, bo dość miałem wylewów w FIFIE. Eh, szkoda strzępić ryja ;p  

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Tomekk73 napisał:

Czy jest gdzieś do ściągnięcia plik z polskimi aktualnymi nazwami rozgrywek: Lotto Ekstraklasa i Liga Mistrzów? Są albo z angielskimi (Champions League) albo nieaktualne (T Mobile Ekstraklasa).

 

Jak masz pliki z nazwami gdzie jest właśnie CL Liga Europy itd. to można skasować tam nazwę T-Mobile Ekstraklasa i zastąpić ją Lotto Ekstraklasa. Wystarczy edytować ten plik. Oby tylko ID rozgrywek się zgadzało. 

Odnośnik do komentarza

Sezon w Walii dobiegł końca. Trzecie miejsce i baraże o miejsce w pucharach. Pierwszy mecz wygraliśmy 5:0, później nieoczekiwanie przegraliśmy 1:3. W pucharze odpadliśmy w półfinale. Zdecydowałem o nieprzedłużeniu kontraktu mimo chęci ze strony Carmarthen. Trzecie miejsce to ich najlepszy rezultat od sezonu 00/01. Słabe finanse i brak możliwości zrobienia kursu na wyższą licencje przesądziły, że w Walii drużyny już nie poprowadzę. 

Bilans: 18-7-11, 58 strzelonych -42 straconych. 

Angaż dostałem na drugim szczeblu w Słowacji. Poprowadzę Bańską Bystrzycę, gdzie zastałem kapitalnego jak na tamte warunki wonderkida.

 https://imgur.com/r7nBsww

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...