Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie nowego FMa, przy wybraniu klubu patronackiego co okno transferowe proponowani byli zawodnicy do wypożyczania, czy teraz jest tak samo?

mam słaby zespół a takie wzmocnienia zawsze łatały mi kadrę a teraz jest raport z klubu patronackiego a zawodników do wypożyczenia nie

czy to zmienili?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwszy sezon w nowym FM'ie. Wziąłem sobie Genk, bo chciałem czołowy zespół z jakiejś mocnej ligi (pomijając top5), ale bez europejskich pucharów. Po sezonie zasadniczym mieliśmy dość dużą przewagę, ale punkty dzielone na punkt trochę mnie przestraszyły, bo 4 punkty mógł spokojnie Anderlecht odrobić, ale grali słabo jak na taki skład i spokojnie utrzymałem pozycję lidera. Niestety pokonali mnie w finale Pucharu Belgii 1:0 po beznadziejnym meczu obu drużyn. 

 

Jedyne co mi się nie podoba to strzały z dystansu, które w wielu przypadkach lecą bardziej w stronę linii bocznej boiska niż w bramkę, nawet u piłkarzy z dobrymi atrybutami za to odpowiedzialnymi i 3 razy mi się zdarzyło, że zawodnik wracał do treningów po długiej kontuzji i po kilku dniach bez rozgrywania meczu odnawiała mu się i znowu nie grał przez kilka tygodni, albo miesięcy jak Dewaest, który od początku gry ma 7-miesięczną kontuzję i wypadł mi na ponad rok.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/8/2018 o 19:05, GrandOne napisał:

Skończyłem pierwszy sezon w nowym FM'ie. Wziąłem sobie Genk, bo chciałem czołowy zespół z jakiejś mocnej ligi (pomijając top5), ale bez europejskich pucharów. Po sezonie zasadniczym mieliśmy dość dużą przewagę, ale punkty dzielone na punkt trochę mnie przestraszyły, bo 4 punkty mógł spokojnie Anderlecht odrobić, ale grali słabo jak na taki skład i spokojnie utrzymałem pozycję lidera. Niestety pokonali mnie w finale Pucharu Belgii 1:0 po beznadziejnym meczu obu drużyn. 

 

Jedyne co mi się nie podoba to strzały z dystansu, które w wielu przypadkach lecą bardziej w stronę linii bocznej boiska niż w bramkę, nawet u piłkarzy z dobrymi atrybutami za to odpowiedzialnymi i 3 razy mi się zdarzyło, że zawodnik wracał do treningów po długiej kontuzji i po kilku dniach bez rozgrywania meczu odnawiała mu się i znowu nie grał przez kilka tygodni, albo miesięcy jak Dewaest, który od początku gry ma 7-miesięczną kontuzję i wypadł mi na ponad rok.

 

Spoko Ci poszło graty i powodzonka w LM, Teo królem strzelców?;>

Ja teraz gram Wisłą Płock, w pierwszym sezonie zająłem 1 miejsce w tabeli i awansowałem do fazy grupowej choć przed podziałem na grupy byłem 3. W nastepnym sezonie LM! Bardzo łatwą drogie miałem jak na LM :).

W grupie trafiłem na Real, Bayern i Tottenham ^^ po 3 meczach 1 punkt (remis z tottenhamem :D) grę w LM traktuje z przymrożeniem oka jak puchar polski hehe.

Wiem ze nic więcej nie osiągnę, ważne ze hajs się zgadza.

Co dalej będzie pokaże czas ;>.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, pan1majonez napisał:

Gram klubem SPAL, rok 2022, na koncie 3 mistrzostwa Włoch, 2 razy finał Ligi Mistrzów, czołówka rankingu europejskiego, a prawa tv jak i pieniadze od sponsorów na poziomie dolnej cześci tabeli, przykre to... :) jak żyć ?

Duzo wyzej nie podskoczysz, bo oprocz wynikow brany pod uwage jest ogolny procent kibicow klubu w kraju, populacja miasta i wyniki historyczne.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Scorpio napisał:

Duzo wyzej nie podskoczysz, bo oprocz wynikow brany pod uwage jest ogolny procent kibicow klubu w kraju, populacja miasta i wyniki historyczne.

 

Szkoda, lubie historie klubów w stylu od kopciuszka do hegemona. Coraz wiecej kibicow, a co sie z tym wiaze coraz wiekszy stadion, wyzsze ceny biletów, karnetów, większa kasa od sponsorów. Wychodzilem z zasady, ze skoro są sukcesy to w parze za tym idzie coraz wiekszy przypływ gotówki ze wszystkich zrodel

Odnośnik do komentarza

Poprawka 18.2.2 już dostępna:

 

As some of you may already have noticed, we've just released hotfix 18.2.2 for Football Manager 2018. 

This hotfix is save game compatible and we recommend if FM is open, saving your game then exiting screen to prompt the update. Otherwise it should just update the next time you launch Steam.

Changelist includes the fixes shown below. As always if you encounter any issues please do take the time to raise them on our Bugs Forum

FOOTBALL MANAGER 2018 | HOTFIX 18.2.2 CHANGE LIST
=================================================

STABILITY

Fixed crash during team talk
Fixed crash when managing two teams on the same day with same manager
Fixed crash during processing
Fixed crash when setting multiple short-term scouting assignments
Fixed crash with edited data

MATCH

Fixed tactics screen showing player duplicated in lineup and on bench after substitution
Fixed ad hoardings displaying in black
Improvements to performance of 3D match on some NVIDIA GPUs

 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...