Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ukipuki napisał:

Ja kupuję każdego roku od praktycznie dwudziestu lat i coraz częściej zastanawiam się czy to ma sens...

Mam tak samo, kupuję co rok, bodajże od 2000 roku.

 

Przy FM oraz FIFE (nie gram, jestem zwolennikiem PES :P ) wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby robienie we wrześniu/październiku mega updatu przez producenta, nawet za jakąś symboliczną opłatę. Nowa wersja powinna wychodzić co 2 lata. Akurat mogłoby to się pokryć z Mistrzostwami Świata lub Europy. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Scorpio napisał:

Jakiego fejka uzywacie? Zainstalowalem ten z sousie i dziala, ale wciaz mam "R. Madryt" itp :/

https://sortitoutsi.net/comments/get/402166

 

Działa na nowym savie. Trzeba wybrać dodatkowe pliki edytujące bazę danych.

 

Żeby działał na dotychczasowym trzeba przeedytować plik lnc zgodnie z instrukcją w powyższym linku. W starszych edycjach "fejki" działały na zasadzie wpisu w lnc, obecnie (od FM-a 16? 17?) zmiana nazwy klubu wpisem w pliku lnc (czyli metodą działającą na wszystkie rozpoczęte save'y) powoduje to, że gra nie wyświetla przydomków klubowych - dlatego m. in. na sousie przeszli na zmiany nazw klubów w plikach edt, które działają tylko przy rozpoczynaniu nowej gry. W plikach lnc zostawili linijki zmieniające nazwy, ale trzeba skasować znak "#".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Feanor napisał:

Szybkie pytanie: podoba się Wam ta wersja FM? Ciągle się waham nad ewentualnym zakupem :D mam 2017 i w sumie jestem zadowolony, ale z drugiej strony co spojrzę na nazwę z osiemnastką, to mnie diabeł korci :)

Ja mam naprawdę pozytywne odczucia. I chociaż błędy pozostały to wersja jest mocno odświeżona moim zdaniem. Mnie wciąga jeszcze bardziej niż 17. Sam scouting daje sporo frajdy :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, vrc napisał:

Ja mam naprawdę pozytywne odczucia. I chociaż błędy pozostały to wersja jest mocno odświeżona moim zdaniem. Mnie wciąga jeszcze bardziej niż 17. Sam scouting daje sporo frajdy :)

Też tak sądzę. Ostatnio w ogóle jakoś coraz ciężej jest mi się zmusić do grania, ale ta wersja naprawdę jest bardzo przyjemna i potrafi miło zaskoczyć. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Iwabik napisał:

Ta gra nie przestaje mnie zadziwiać. W 38 meczach potrafimy zdobyć 80 punktów, żeby potem w ostatnich 8 meczach sezonu grając ze słabeuszami i średniakami zdobyć 2, tracąc tym samym szansę na awans bezpośredni... :sciana:

 

slaba gra pod presja, nie kazdy psychicznie to udzwignie

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Feanor napisał:

Szybkie pytanie: podoba się Wam ta wersja FM? Ciągle się waham nad ewentualnym zakupem :D mam 2017 i w sumie jestem zadowolony, ale z drugiej strony co spojrzę na nazwę z osiemnastką, to mnie diabeł korci :)

Mnie sie bardzo podoba. Dynamika, scouting, sam mecz 3d, plynnosc szybkosc ladowania sie lig, naprawde malo bugow na obecnym patchu. Gra sie bardzo fajnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...