Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Sami amatorzy, awans do 3 ligi dopiero dał mi status półzawodowy, który niestety musiałem edytorem czasu rzeczywistego zrobić bo za każdym razem jak zarząd mnie zapraszał na spotkanie w tej sprawie to nie miałem guzika "weź udział w spotkaniu", ale to chyba bug z FM18 niż z tą ligą.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Sensei napisał:

Sami amatorzy, awans do 3 ligi dopiero dał mi status półzawodowy, który niestety musiałem edytorem czasu rzeczywistego zrobić bo za każdym razem jak zarząd mnie zapraszał na spotkanie w tej sprawie to nie miałem guzika "weź udział w spotkaniu", ale to chyba bug z FM18 niż z tą ligą.

Od dwóch wersji FM grałem duńską, bo jako jedyna dawała mi możliwość grać ze statusem amator. Ale teraz, to czeska mnie bardzo zainteresowała. Jest dobrze odwzorowana? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lama58 napisał:

Sprzedalem grajka z ligi polskiej do ligi słowackiej poza oknem transferowym (20 wrzesien). Bug ??

Ale już tam przeszedł, czy przejdzie np. w Styczniu ? Chyba, że w lidze słowackiej okno transferowe inaczej się kończy. Tak jak w Ekstraklasie zimowe okienko zaczyna się w lutym, gdzie w innych ligach zaczyna się w styczniu.

Odnośnik do komentarza

FOOTBALL MANAGER 2018 -- HOTFIX 18.1.3

STABILITY & PERFORMANCE

- Fixed crash during processing
- Addressed rare crash when hovering over player role on quick sub panel
- Fixed rare crash occurring during post-match team talk
- Addressed match freezing when multiple players are in online match
- Fixed issue with certain editor files creating saves which cannot be reloaded

MATCH

- Fixed rare issue of substituted player appearing on bench and pitch at same time on tactics screen
- Reduces incidences of cross/shots highlights
- Fixed rare case of ball not re-entering play after a throw in
- Further fixes for player names not appearing correctly within match

GAMEPLAY

- Fixed players being re-suggested in scouting inbox despite having already been acknowledged
- Fixes so Carabao Cup 2nd round draw is completed correctly

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...