Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie. Reinstalka ani sprawdzenie spójności nic nie zmieniło.

Poczytałem trochę na forum SI Games o podobnych sytuacjach (jednym wywalały się rozgrywki młodzieżowe, innym - pucharowe) i wszędzie ludzie z SI informowali, że save jest stracony i trzeba zagrać od nowa. Puściłem więc roczną symulację bezrobotnego managera na nowym sejwie i gra przeskoczyła na kolejny sezon bez problemów. Pełen wątpliwości jednak parę razy puściłem symulację rozgrywek w edytorze (opcją "testowanie rozgrywek") i wyskoczyło mi parę błędów z sezonu na sezon.

Źle to wróży rozgrywce w serie a, ale podejmę jeszcze jedną próbę, i tak był to tylko testowy sejw bez perspektyw.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie w pierwszym sezonie w EPL arcyciekawe rzeczy się dzieją. Na przełomie października i listopada polecieli Pochettino i Klopp za kiepściutkie wyniki. W czubie tabeli Watford (który przez kilkanaście kolejek nawet liderował) i Burnley. City miało również na początku problemy ale od października ruszyli jak czołg.  Co do trudności to chyba ten sam poziom co FM17. Na plus na pewno silnik gry - FM 18 na identycznej bazie co w FM 17 chodzi zdecydowanie szybciej. Co do silnika meczowego to widać postęp. Piłkarze bardziej naturalniej poruszają się jak i podają. Fajny jest ten nowy scouting - w końcu większą rolę zaczęli odgrywać analitycy.

Odnośnik do komentarza

A jednak.

 

FOOTBALL MANAGER 2018 -- UPDATE 18.1.2

STABILITY & PERFORMANCE

- Fixed crash/freeze during processing
- Fixed rare crash when joining online game
- Fixed rare crash when offering player contract
- Fixed Windows 32-bit crash on launch
- Improved graphics benchmarking for Windows 32-bit systems
- Fixed slowdown encountered when running custom data
- Fixed slowdown whilst editing attributes with IGE

MATCH

- Fixed match freeze after tactical changes
- Fixed 'Teams Are Warming Up' dialog showing at incorrect time
- Fixed replay displaying at incorrect time
- Fixed missing flashing goal text in Commentary Only
- Fixed score inconsistency upon completion of network game match
- Fixed representation of player height in match
- Fixed invisible players on Mac OS X 10.9 NVIDIA systems
- Fixed instances of player names not appearing correctly within the match

 GAMEPLAY

- Balanced scouting costs within scouting range
- Fixed missing league expectations in Belgium

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam ze na wszystkich ligach plus na dodatku Classena ze wszystkimi krajami z europy plus 4 z Am płd czekałem dokładnie 6 min zanim wszystko sie wczyta. Jeden dzień przetwrzania danych zajmuje mi niecałe 15 -20 sekund. No takie coś to rozumiem :)

Teraz tylko nowa kariera i jedziemy :)

 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Tobą Scorpio, może przekonam się do takiej gry zobaczymy. Póki co utrzymałem Solihull Moors w 5 lidze angielskiej nawet udało mi się zająć o jedną pozycję wyżej w lidze niż dotychczasowy rekord klubowy czyli 15 :D Gra się przyjemnie właśnie ogarniam transfery na nowy sezon :)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Scorpio napisał:

No ale taka gra wlasciwie zabija polowe zabawy z budowania skladu - po co szukac, wysylac skautow, skoro i tak wszystko masz na patelni. Bez sensu. No ale to Twoja sprawa.

Też nie rozumiem ludzi którzy grają w FM z odsłoniętymi atrybutami, skoro tak lubią ok ale to wtedy powinni wyłączyć też skautów, analityków bo są bez uzyteczni w grze ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sensei napisał:

Jest pierwszy triumf. W zasadzie awansu byliśmy pewni dużo wcześniej bo mieliśmy na kilka kolejek przed końcem sezonu dosyć spora przewagę nad druga ekipa, która mogła awansować. Niestety niespodziewane 3 porażki na koniec sezonu dodały trochę dramaturgii.

Powiedz mi jaki jest poziom tych czeskich zespołów z 4 ligi? Amator i nieznany?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...