Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Makk napisał:

3D- ustawienia

nie ma takiej opcji tam. W poprzednich wersjach było można odznaczyć "oglądaj mecz w 3D", teraz nie ma. Trzeba przy pierwszym meczu nastawiać sam komentarz i tryb2d.
Jak dla mnie ekran meczowy to tragedia, kompletnie nieczytelny i nieintuicyjny, a brak możliwości skorzystania z widoku łączonego to strzał w kolano. Chyba trzeba czekać na jakąś rozsądną skórkę

Odnośnik do komentarza

Ja zamowilem FM-a w zeszly piatek wraz z innymi grami. Zaplacilem za wszystko 270 zl przelewem. Przyszedl mi tylko mail z potwierdzeniem wplaty. I cisza. Od wtorku pisze do nich maile i dzwonie. Oczywiscie tel nikt nie odbiera i poczta glucha. 

Chodzi o sklep wirtus.pl z Warszawa Wesola. Ktos moze zamawial cos u nich ?? Ma jakiejs doswiadczenia z nimi ???

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wojt3k napisał:

Fajny ten system reputacji. Zacząłem w HSV z doświadczeniem jako niedzielny piłkarz. Proszę jednego piłkarza o opiekę nad młodym - nie ma czasu. Drugi - nie są przyjaciółmi na FB więc też nie emoji3.png Już wiem jak wygląda życie trenera PSG z Neymarem emoji6.png

OJP! Serio? Dobrze, że nie kupiłem tej wersji. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zmienił tytuł na [FM18] Fristajlowy kącik
  • krzysfiol przypiął, polecił, usunął z polecanych, polecił i usunął z polecanych ten temat
15 godzin temu, Duri_12 napisał:

Jakie zadania dajecie skautom? Jak daję takie jak w poprzednich fmach to skaut przez parę miechów wyszukuje max 3-4 graczy, a w poprzednich wersjach było ich sporo 

Ja daję w zależności od aktualnych potrzeb (krótkoterminowe), a poza tym standardowo i wyszukują normalnie.

 

Nie widziałem za to obronionego karnego jeszcze, a jedenastek było ponad 10. W FM17 co trzeci nie wpadał do siatki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...