Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

kwiecień 2021 zdobywamy z Parmą mistrzostwo, po marazmie ligowych rywali.

Napoli Inter i Milan sprzedały wszystkie swoje gwiazdy, a Juventus prowadzony przez Guardiolę ostro walczy o Ligę Europy. 

W lidze mistrzów właśnie dostaliśmy 0:3 od Borussi w ćwierćfinale co i tak jest świetnym wynikiem. Chłopaki z Dortmundu byli myślę do ogrania ale D'Amico znowu wpadł w serię Rasiaka. Skubany zrobił pierwsze 6 meczy bez punktów w kandadyjce, żeby  potem zaliczyć 23 mecze z rzędu z przynajmniej jedną bramką lub asystą i teraz w decydującej fazie znowu zaciął się na 7 kolejnych meczy. Mam nadzieje że odblokuje się na finał pucharu z Juve.

Odnośnik do komentarza

Borussia zdobyła LM, a ja do ligi dołożyłem puchar. Napoli kolejne po Milanie wykluczone z pucharów z powodów finansowych. Ta liga chyba skazana jest na upadłość.

A tak się robi profit :D  Teraz mam dylemat, czy pobić mój wynoszący niecałe 5 mln euro rekord transferowy czy trzymać się polityki biedactwa, żebym nie stracił motywacji, hmmm...

Odnośnik do komentarza

Jak wyglądają wgrane egzotyczne ligi w tym fmie? Mają historię? Da się dostać do sztabu szkoleniowego? W Japonii czy w Liechtensteinie nie byłem w stanie ani w klubach, ani w reprezentacji przeglądać tych zakładek w FM16. A że gra mi się sypie rozważam zakup tej nowszej, ale ja lubię egzotykę i chcę polatać tym razem po wirtualnym świecie, więc kto coś wie?

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie, prowadze ekipe z drugiej ligi rosyjskiej (fk chelyabinsk) i mam pewna zagwostke. Mianowicie, odkad zatrudnilem dyrektora ds. sportowych nie moge zadnemu zawodnikowi zlozyc oferty transferu czy wypozyczenia, mimo iz zabralem mu wszystkie przywileje to nadal mam ten sam problem. Klub stac na transfery, a tym bardziej na wypozyczenia, tym abrdziej od klubu patronackiego. Jaki jest tego powod?

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie czwarte miejsce, po dramatycznej walce o mistrzostwo(!). Bilans w grupie mistrzowskiej: 7-2-1. Dwa remisy i porażka w trzech ostatnich spotkaniach :( W finale pucharu Słowacji polegliśmy ze Slovanem... Mimo wszystko awansowaliśmy do kwalifikacji Ligi Europy :D Tam doszliśmy do trzeciej rundy, gdzie zostaliśmy pokonani przez Bragę. 

Jedyny problem jest z finansami, przez które nie mogę robić licencji i pewnie w głównej mierze przez to nie mam możliwości angażu w jakiejś lepszej lidze. A z takim CV nie powinno być z tym problemu. 

Odnośnik do komentarza

FManiacy, zamierzam po mojej pierwszej rozgrywce w nowym fmie zacząć nową karierę z klubem, który może w grze przykuć czymś swoją uwagę, na tą chwilę wybrałem kilka:

 

- Real Santander; 2. liga kolumbijska - mały klubik, z przeciętnym zapleczem, ale pusta historia i fajna paczka do walki o awans i walki w CL.

- RCD Mallorca, 3. liga hiszpańska - tutaj nie muszę chyba za dużo mówić, znany hiszpański klub spadł do 3. ligi, warto powrócić z nim na szczyt.

- CF Villanovense, 3. liga hiszpańska - mały klubik z małego miasteczka w Hiszpanii, klub obchodzić będzie 25-lecie istnienia i nigdy nie osiągnął nic wielkiego, może warto stworzyć nową potęgę w La Liga

- AFC Fylde, 5. liga angielska - małe mieścinki, a w nich klubik z własnym, nowoczesnym małym stadionem, przygotowanym idealnie pod ewentualne rozbudowy. Klub bez historii jakiejś większej, może również warto zawalczyć, żeby dołączyć do Premiership?

 

Czy macie może jakieś inne propozycje, które według Was mogą przykuć uwagę?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kraha napisał:

Jakie pliki, ligi i dodatki proponujecie wczytać do nowej gry przy wyborze drużyny z niższych lig angielskich?

Coś pewnie z polskimi kopaczami i ogólnie, żeby byli z UE. Irlandii, Walii to nie bardzo-tam nic ciekawego się nie znajdzie. Może być Szkocja.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Makk napisał:

Coś pewnie z polskimi kopaczami i ogólnie, żeby byli z UE. Irlandii, Walii to nie bardzo-tam nic ciekawego się nie znajdzie. Może być Szkocja.

Że tak się zapytam, po co polscy kopacze? Są oplacalni do zatrudnienia w niższych ligach w Anglii? Patrzyłem Irlandię, Walię itp. coś by się znalazło, ale nie za wiele.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2018 o 14:07, Kraha napisał:

FManiacy, zamierzam po mojej pierwszej rozgrywce w nowym fmie zacząć nową karierę z klubem, który może w grze przykuć czymś swoją uwagę, na tą chwilę wybrałem kilka:

 

- Real Santander; 2. liga kolumbijska - mały klubik, z przeciętnym zapleczem, ale pusta historia i fajna paczka do walki o awans i walki w CL.

- RCD Mallorca, 3. liga hiszpańska - tutaj nie muszę chyba za dużo mówić, znany hiszpański klub spadł do 3. ligi, warto powrócić z nim na szczyt.

- CF Villanovense, 3. liga hiszpańska - mały klubik z małego miasteczka w Hiszpanii, klub obchodzić będzie 25-lecie istnienia i nigdy nie osiągnął nic wielkiego, może warto stworzyć nową potęgę w La Liga

- AFC Fylde, 5. liga angielska - małe mieścinki, a w nich klubik z własnym, nowoczesnym małym stadionem, przygotowanym idealnie pod ewentualne rozbudowy. Klub bez historii jakiejś większej, może również warto zawalczyć, żeby dołączyć do Premiership?

 

Czy macie może jakieś inne propozycje, które według Was mogą przykuć uwagę?

Mallorca fajna, ale trudna ze względu na finanse. Ogulnie polecam, ciekawy kierunek i fajna wyspa:) 

Polecam też Parmę - powrót na szczyt jest dość prosty, przynajmniej mi się udaje :P 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...