Skocz do zawartości
krzysfiol

FM 2018 - BETA - wrażenia, dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukuj się Sensei, robią kolejny safe space. Znak czasów. Bleh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo to podobna sprawa do wykopywania rasizmu z piłki nożnej, propsuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Sensei napisał:

będziemy mieli okazję np. zażegnywać jakieś wewnętrzne konflikty związane z takimi "coming outami". :D

skoro do tej pory nie zażegnywałeś konfliktów na tle rasowym na przykład, to nie liczyłbym na jakąś zmianę, chociaż kurwa wszyscy teraz tacy tolerancyjni to kto wie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie o tym pisałem Misiek, nie specjalnie na to szczerze mówiąc liczę. Ot. kolejny chwyt marketingowy żeby się "mówiło".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierd*** ale wymyślają ?Myślę, że powinni wprowadzić do polskich lig status uchodźcy dla zatrudnionych piłkarzy z Syrii, Afganistanu i Iraku. Klub dostawałby wtedy gratyfikacje finansowe od UE. 

• Lubię! 2
  • Nie lubię! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawe czy jak się wyrzuci takiego newgena z klubu to zarząd zablokuje i zwolni menadżera za dyskryminację :keke:

• Lubię! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dział scoutingu został trochę zmodernizowany, dlatego mam problem. W poprzednich wersjach dawało się zadanie scoutowi żeby scoutował np. Anglię i znajdował mi np. wolnych zawodników itp. Teraz scouci jeżdżą po meczach i wyszukują tylko zawodników, którzy grają w klubach, a wolni zawodnicy są tak jakby polecani w centrum scoutingu. Da się jakoś zrobić żeby scout wyszukiwał mi zawodników bez kontraktu, ale tak jak w poprzednich fmach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jakiś niesmaczny żart, co mnie obchodzą preferencje seksualne w menagerze piłkarskim? 

czekam na coming-outy piłkarzy lubiących bdsm, przebieranki, fetysze stóp i inne rzeczy nie związane z piłką...

albo jeszcze lepiej, możliwość prowadzenia drużyn kobiecych i namawiania facetów na operację zmiany płci :) 

• Lubię! 1
  • Nie lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co myśleć o tych coming outach, na pewno szkoda, że nie ma to jakiegoś większego wpływu na rozgrywkę. Zgadzam się z kolegą Yau, że mało to ma wspólnego z piłką, ale może to taki znak nowych czasów, FM taki nowoczesny. Swoją drogą pytanie do Was koleżkowie Ile było takich piłkarzy w historii, którzy przyznali się, że są gejami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, DarkLuki napisał:

Nie wiem co myśleć o tych coming outach, na pewno szkoda, że nie ma to jakiegoś większego wpływu na rozgrywkę. Zgadzam się z kolegą Yau, że mało to ma wspólnego z piłką, ale może to taki znak nowych czasów, FM taki nowoczesny. Swoją drogą pytanie do Was koleżkowie Ile było takich piłkarzy w historii, którzy przyznali się, że są gejami ?

Jeden? Justin Fashanu. Grał w Anglii. Źle skończył. Nie kojarzę innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są też flagi LGBT na stadionach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szczęście coraz więcej. Thomas Hitzlsperger, Robbie Rogers...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Vami napisał:

Na szczęście coraz więcej. Thomas Hitzlsperger, Robbie Rogers...

Thomas chyba po zakończeniu kariery się przyznał. To się nie liczy ;) a ten drugi to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

By mogli VAR wprowadzić a nie jakiś geji...

• Lubię! 1
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 hours ago, vrc said:

Jeden? Justin Fashanu. Grał w Anglii. Źle skończył. Nie kojarzę innych.

Ładnie powiedziane. Został zaszczuty przez swoją orientację.

Powiedziałbym, że dla tych kilku procent homoseksualnych graczy w FMa taka afirmacja jest ważniejsza od VAR. Zaraz przypomina mi się analogiczna historia z "Czarnoksiężnikiem z Archipelagu". Albo  z czarnoskórym Heimdallem. Ktoś musi zrobić pierwszy krok, fajnie, że to SI.

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że to jest własnie chęć edukowania kibiców. Jeżeli w grze przyzwyczają się, że piłkarze czasami przyznają publicznie że są gejami i gra się nie zawiesza to może taki comming out w realu też przestanie robić wrażenie na kibicach.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę że to jest własnie chęć edukowania kibiców. Jeżeli w grze przyzwyczają się, że piłkarze czasami przyznają publicznie że są gejami i gra się nie zawiesza to może taki comming out w realu też przestanie robić wrażenie na kibicach.
Spoko, ale co to ma do gry??? Propaganda lgbtqwerty

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

• Nie lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odwzorowanie rzeczywistości. Piłkarze homoseksualiści istnieją.
No jasne że tak, tyle, że implementacja tego do gry jest zbędna. Wpychanie się z politpoprawnoscia

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Nie lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.