Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

FM 2018 - BETA - wrażenia, dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukuj się Sensei, robią kolejny safe space. Znak czasów. Bleh.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imo to podobna sprawa do wykopywania rasizmu z piłki nożnej, propsuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
51 minut temu, Sensei napisał:

będziemy mieli okazję np. zażegnywać jakieś wewnętrzne konflikty związane z takimi "coming outami". :D

skoro do tej pory nie zażegnywałeś konfliktów na tle rasowym na przykład, to nie liczyłbym na jakąś zmianę, chociaż kurwa wszyscy teraz tacy tolerancyjni to kto wie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie o tym pisałem Misiek, nie specjalnie na to szczerze mówiąc liczę. Ot. kolejny chwyt marketingowy żeby się "mówiło".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja pierd*** ale wymyślają ?Myślę, że powinni wprowadzić do polskich lig status uchodźcy dla zatrudnionych piłkarzy z Syrii, Afganistanu i Iraku. Klub dostawałby wtedy gratyfikacje finansowe od UE. 

• Lubię! 2
  • Nie lubię! 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ciekawe czy jak się wyrzuci takiego newgena z klubu to zarząd zablokuje i zwolni menadżera za dyskryminację :keke:

• Lubię! 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dział scoutingu został trochę zmodernizowany, dlatego mam problem. W poprzednich wersjach dawało się zadanie scoutowi żeby scoutował np. Anglię i znajdował mi np. wolnych zawodników itp. Teraz scouci jeżdżą po meczach i wyszukują tylko zawodników, którzy grają w klubach, a wolni zawodnicy są tak jakby polecani w centrum scoutingu. Da się jakoś zrobić żeby scout wyszukiwał mi zawodników bez kontraktu, ale tak jak w poprzednich fmach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to jakiś niesmaczny żart, co mnie obchodzą preferencje seksualne w menagerze piłkarskim? 

czekam na coming-outy piłkarzy lubiących bdsm, przebieranki, fetysze stóp i inne rzeczy nie związane z piłką...

albo jeszcze lepiej, możliwość prowadzenia drużyn kobiecych i namawiania facetów na operację zmiany płci :) 

• Lubię! 1
  • Nie lubię! 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem co myśleć o tych coming outach, na pewno szkoda, że nie ma to jakiegoś większego wpływu na rozgrywkę. Zgadzam się z kolegą Yau, że mało to ma wspólnego z piłką, ale może to taki znak nowych czasów, FM taki nowoczesny. Swoją drogą pytanie do Was koleżkowie Ile było takich piłkarzy w historii, którzy przyznali się, że są gejami ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minuty temu, DarkLuki napisał:

Nie wiem co myśleć o tych coming outach, na pewno szkoda, że nie ma to jakiegoś większego wpływu na rozgrywkę. Zgadzam się z kolegą Yau, że mało to ma wspólnego z piłką, ale może to taki znak nowych czasów, FM taki nowoczesny. Swoją drogą pytanie do Was koleżkowie Ile było takich piłkarzy w historii, którzy przyznali się, że są gejami ?

Jeden? Justin Fashanu. Grał w Anglii. Źle skończył. Nie kojarzę innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na szczęście coraz więcej. Thomas Hitzlsperger, Robbie Rogers...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, Vami napisał:

Na szczęście coraz więcej. Thomas Hitzlsperger, Robbie Rogers...

Thomas chyba po zakończeniu kariery się przyznał. To się nie liczy ;) a ten drugi to nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

By mogli VAR wprowadzić a nie jakiś geji...

• Lubię! 1
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 hours ago, vrc said:

Jeden? Justin Fashanu. Grał w Anglii. Źle skończył. Nie kojarzę innych.

Ładnie powiedziane. Został zaszczuty przez swoją orientację.

Powiedziałbym, że dla tych kilku procent homoseksualnych graczy w FMa taka afirmacja jest ważniejsza od VAR. Zaraz przypomina mi się analogiczna historia z "Czarnoksiężnikiem z Archipelagu". Albo  z czarnoskórym Heimdallem. Ktoś musi zrobić pierwszy krok, fajnie, że to SI.

• Lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że to jest własnie chęć edukowania kibiców. Jeżeli w grze przyzwyczają się, że piłkarze czasami przyznają publicznie że są gejami i gra się nie zawiesza to może taki comming out w realu też przestanie robić wrażenie na kibicach.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Myślę że to jest własnie chęć edukowania kibiców. Jeżeli w grze przyzwyczają się, że piłkarze czasami przyznają publicznie że są gejami i gra się nie zawiesza to może taki comming out w realu też przestanie robić wrażenie na kibicach.
Spoko, ale co to ma do gry??? Propaganda lgbtqwerty

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

• Nie lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Odwzorowanie rzeczywistości. Piłkarze homoseksualiści istnieją.
No jasne że tak, tyle, że implementacja tego do gry jest zbędna. Wpychanie się z politpoprawnoscia

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Nie lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.