Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
krzysfiol

FM 2018 - BETA - wrażenia, dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że nie wyświetla mojego wygenerowanego zdjęcia menedżera w miniaturkach i profilu. I w ogóle nie ma żadnych zdjęć. Nikogo, żadnego piłkarza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest też pierwszy szok - jest 6 kamer 3D i klasyczne 2D. Usunęli to nieco ładniejsze 2D, które było dostępne od kilku wersji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkie teksty są już przetłumaczone?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Pulek napisał:

Wszystkie teksty są już przetłumaczone?

Absolutnie nie. Nowe zakładki m.in po angielsku.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu jadąc na zgrupowanie gra się mecze na neutralnych boiskach. Inną miłą niespodzianką jak dla mnie jest szybkość gry. Mam wrażenie, że szybciej się przetwarza.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie również zaskoczyła ta muza w menu ;) a co do Bety to jestem już po pierwszej grze i mam pewne spostrzeżenia.

Ekran taktyki jakoś tak dziwnie pozmieniany że ciężko się przestawić, rozmowy motywacyjne w przerwie i po meczu to jakaś masakra dla mnie totalnie nie intuicyjne, tryb 3D wygląda słabo (murawa jakaś taka jasna i słabo widoczna) Chodzi dosyć szybko to na plus a wgrałem 200tyś piłkarzy w bazie i 2 Polskie ligi. Co dalej zobaczę jutro bo także będe grał więc pewnie nowe plusy i minusy tegorocznej wersji odkryje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy tworzeniu menadżera nie można mieć czarnych włosów? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram w trybie pełnoekranowym. Czasami minimalizuje grę i po chwili do niej wracam. W poprzednich wersjach było wszystko ok, teraz jednak mogę zminimalizować grę raz/dwa razy jednak za terzecim razem przestaje odpowiadać :/

Też tak macie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, hosearcadio napisał:

Gram w trybie pełnoekranowym. Czasami minimalizuje grę i po chwili do niej wracam. W poprzednich wersjach było wszystko ok, teraz jednak mogę zminimalizować grę raz/dwa razy jednak za terzecim razem przestaje odpowiadać :/

Też tak macie?

Ja w ogóle nie mogę zminimalizować. ? Mogę otworzyć inną aplikację, ale FM zawsze jest tłem. Zawsze jednak odpowiada.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie podobnie z tą minimalizacją Fm - cały czas jest w tle, tylko dla odmiany co jakiś czas samoistnie przenosi mnie do gry, nieważne czy to z firefoxa czy total commandera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie zminimalizowana w tym wypadku oznacza też, że gra jest w tle. Sęk w tym, że jak próbuję do niej wrócić to za 3/4 razem przestaje opowiadać :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie możecie włączyć gry w oknie i potem dać maksymalizuj? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niewiem czemu ale ja od początku po instalacji FM 18 żadnych problemów z minimalizacją nie mam, a streamuję i czasem poprostu muszę to zrobić by coś sprawdzić i normalnie wracam do FM na pełny ekran.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Niewiem czemu ale ja od początku po instalacji FM 18 żadnych problemów z minimalizacją nie mam, a streamuję i czasem poprostu muszę to zrobić by coś sprawdzić i normalnie wracam do FM na pełny ekran.
Dziwi też brak kontuzji np. Piszczka i Milka, a karne Lewego na poziomie 12 to kpina. Jednak to beta, błędy są zgłaszane na sigames community i pewnie naprawia. Ogólnie trzeba się przyzwyczaić do pewnych zmian w interfejsie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kontuzje sa aktualne na czas rozpoczecia sezonu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.