Skocz do zawartości

FM 2018 - BETA - wrażenia, dyskusje


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, gregryszka napisał:

Wyszła łatka 18.0.3.Przetlumaczone widzę wszystko już elegancko po polsku. Zniknął też problem odświeżania. Wieczorem potestuje więcej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Mam wrażenie, że szybciej wczytują się ekrany przy uruchamianiu gry.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2017 o 16:35, Profesor napisał:

Niedobrze, bo w tłumaczeniu wszystko jest ok. Zadziałam. A na przyszłość, jak coś działa w ENG, a w PL nie, proszę o sygnał w temacie. Czasami jakaś zmiana w kodowaniu może coś rozpieprzyć.

 

Jest szansa, że coś się z tym zadzieje? Kolejna łatka przedpremierowa się zaktualizowała, a 'milionowy' bubel jak był, tak sobie jest. I naprawdę wygląda to koszmarnie.

Odnośnik do komentarza

Tam możesz ewentualnie zmienić taktykę i zlecić indywidualne polecenie dot. piłkarzy rywali. Miles mówił, że reakcje piłkarzy na odprawę mają wpływ na moralę i na to, jak oceniają Ciebie jako menedżera. Jeśli Twoje polecenia podziałają w trakcie meczu, to zyskasz szacun :D

 

Gra defensywa IMO na plus. Pressing wygląda nieco lepiej, a i piłkarze częściej blokują podania i wrzutki. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2017 o 00:02, Profesor napisał:

Ja tu nic nie poradzę, przekazałem to wyżej. I owszem, wygląda to koszmarnie. Ktoś to zgłosił na forum SI, więc jest nadzieja.

 

To ja tylko dam znać, że problem został rozwiązany i teraz wartości są pokazywane OK :)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że oceny od zagranicznych portali z grami są w miarę średnie. Wiele portali podkreśla, że rewolucji nie ma, a zapowiadana poprawa sztucznej inteligencji to tylko puste slogany. 

Powiem szczerze, że przy 17 się nie wachałem bo wiedziałem, że gorzej od 16 być nie może. Teraz jednak mam wątplwości. Demo 18 wcale mi nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...