Skocz do zawartości

FM 2018 - BETA - wrażenia, dyskusje


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie również zaskoczyła ta muza w menu ;) a co do Bety to jestem już po pierwszej grze i mam pewne spostrzeżenia.

Ekran taktyki jakoś tak dziwnie pozmieniany że ciężko się przestawić, rozmowy motywacyjne w przerwie i po meczu to jakaś masakra dla mnie totalnie nie intuicyjne, tryb 3D wygląda słabo (murawa jakaś taka jasna i słabo widoczna) Chodzi dosyć szybko to na plus a wgrałem 200tyś piłkarzy w bazie i 2 Polskie ligi. Co dalej zobaczę jutro bo także będe grał więc pewnie nowe plusy i minusy tegorocznej wersji odkryje.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, hosearcadio napisał:

Gram w trybie pełnoekranowym. Czasami minimalizuje grę i po chwili do niej wracam. W poprzednich wersjach było wszystko ok, teraz jednak mogę zminimalizować grę raz/dwa razy jednak za terzecim razem przestaje odpowiadać :/

Też tak macie?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 

Ja w ogóle nie mogę zminimalizować. ? Mogę otworzyć inną aplikację, ale FM zawsze jest tłem. Zawsze jednak odpowiada.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Niewiem czemu ale ja od początku po instalacji FM 18 żadnych problemów z minimalizacją nie mam, a streamuję i czasem poprostu muszę to zrobić by coś sprawdzić i normalnie wracam do FM na pełny ekran.
Dziwi też brak kontuzji np. Piszczka i Milka, a karne Lewego na poziomie 12 to kpina. Jednak to beta, błędy są zgłaszane na sigames community i pewnie naprawia. Ogólnie trzeba się przyzwyczaić do pewnych zmian w interfejsie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...