Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Feanor

Geneza i rozwój Imperium Wenedyjskiego

Rekomendowane odpowiedzi

KRYSTYN

(1307-1312)

Na tron wstąpił utalentowany syn Wisławy, imperator Krystyn I. Z młodszym bratem Domanem walczyć nie musiał, gdyż ten wcześniej zmarł (synkowie musieli trochę sobie poczekać na śmierć mamusi, Krystyn miał wtedy 61 lat), a równie nienawidzący mnie bratanek Stoigniew trafił do lochu. Generalnie sytuacja stała się błoga i leniwa, jedyną troską był syn Sieciech który uparł się, by za żonę wziąć niemal bezpłodną Sarę...

...gdy ktoś mnie zabił. I nawet nie wiem kto. Panowanie Sieciecha I zaczęło się pod złą gwiazdą.

SIECIECH

(1312-???)

10444181653_cd8e15ddde_o.png

Niestety, na tym koniec :) Gra takim kolosem trochę mnie znudziła... a potem zmieniłem laptop :) Być może sejw jest jeszcze na starym (użytkowanym przez żonę), ale zapewne już nigdy do niego nie wrócę :)

Tytułem komentarza: bodajże CZTERY razy traciłem polską koronę i czterokrotnie ją odzyskiwałem. Przetrwałem potężne zagrożenie tartarskie i jeszcze większe mongolskie. Miałem megainteresujących władców i kilku nudnych. Najpiękniejszy sejw w mojej historii CK2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest monstrum. Szacunek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale jak to już koniec? :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nawet odnalazłem ostatnio sejwa, ale... w menu początkowym gdy próbuję go wgrać to ikonka load jest szara. Więc koniec :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No nawet odnalazłem ostatnio sejwa, ale... w menu początkowym gdy próbuję go wgrać to ikonka load jest szara. Więc koniec
Pisz o rodzie Przemyślidów.
  • Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta