Skocz do zawartości
krzysfiol

Piłkarski livescore jesienny

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to, ze pilkarze Sevilli dokonali remontady dla trenera:

Cytat

"Diario de Sevilla: Trener Sevilli Toto Berizzo ma raka prostaty. Piłkarze dowiedzieli się o tym w przerwie meczu z Liverpoolem Oficjalny komunikat w środę"

:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby takie wiadomości ktoś im przekazał w przerwie ważnego meczu w LM :roll: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura, jak np ta że piłkarze Valencii odcięci są.od mediów i nie sprawdzają tabeli:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karabach w poprzeczkę :D

Karny dla Chelsea i czerwona dla kapitana Karabachu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładna klepa i 2-0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juve sie chyba dogadalo z Barca na remis w tym meczu. Obie druzyny z nastawieniem - przede wszystkim nie stracic gola.

Poki co chyba mecz z minimalnym wskazaniem na Barce. Ale bezbramkowy remis na koniec jest IMO bardzo prawdopodobny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądam ten szlagier i mam wrażenie, że znowu widzę Barcelonę miliona bezsensownych podań. Inna rzecz, że Juve gra bardzo ostro.

Cuardado widzę, że bez zmian w spotkaniach z rywalami z górnej półki.

Pique... Pepe wersja Barcelony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybitnie nudny ten mecz w Turynie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, T-m napisał:

Oglądam ten szlagier i mam wrażenie, że znowu widzę Barcelonę miliona bezsensownych podań. Inna rzecz, że Juve gra bardzo ostro.

Cuardado widzę, że bez zmian w spotkaniach z rywalami z górnej półki.

Pique... Pepe wersja Barcelony...

A mi się Barcelona podobała. Znaczy nie mecz jako taki, ale to, ze zagrali na wynik, a nie pod publiczkę. W weekend ultratrudny mecz z Valencia i nie było sensu się szarpać z Juve skoro remis dawał wygrana w grupie. Chcieli punktu z tego meczu i przez 90 minut mieli taki wynik pod całkowita kontrolą.

A w 92’ mieli Ter Stegena, który w tym sezonie wyprawia cuda.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.11.2017 o 23:47, Hawkeye napisał:

Wyobrażacie sobie sytuacje, gdzie nawet prowadzenie 3-0 nie jest bezpieczne :iksde: ?

Jurgen Flopp

Mou ma sukcesy na wielu frontach*, ale nie obejmują one pracy nad jakością docinków w swojej fanbazie :)

* chyba, że w ostatnich latach gra na wyjeździe. To wtedy nie.

• Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, me_who napisał:

A mi się Barcelona podobała. Znaczy nie mecz jako taki, ale to, ze zagrali na wynik, a nie pod publiczkę. W weekend ultratrudny mecz z Valencia i nie było sensu się szarpać z Juve skoro remis dawał wygrana w grupie. Chcieli punktu z tego meczu i przez 90 minut mieli taki wynik pod całkowita kontrolą.

A w 92’ mieli Ter Stegena, który w tym sezonie wyprawia cuda.

Dokladnie. Barcelona zagrala jak nie-Barcelona. Bardzo blisko formacje obrony i pomocy, ktore praktycznie uniemozliwialy gospodarzom konstruowanie akcji. Jedyne szanse, jakie gospodarze sobie tworzyli to albo po indywidualnych bledach obroncow BArcelony (Umtiti w pierwszej polowie) albo po kontratakach (strzal Dybali w drugiej). To juz nie byla Barcelona ktora sobie klepie w srodku, ale gdy rywal traci pilke, to jest poploch, bo nagle sie okazuje, ze formacje sa od siebie oddalone o 30 metrow i w obronie nie zostal nikt poza stoperami do asekuracji. Naprawde widac w tym reke trenera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bonucci w formie :DDD

• Lubię! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Lucas07 napisał:

Bonucci w formie :DDD

No co chcesz, największy steal okienka transferowego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ło kurwa, serio Everton dostał 1-5 :o:o:o 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Reaper napisał:

No a co miał nie dostać? Przecież ta LE już im totalnie wisi.

Godzinę temu, kuab napisał:

No co chcesz, największy steal okienka transferowego :D

Milan co sezon traci farfocla na miarę tego hmm czegoś. Ale muszę przyznać, że Bonucci stanął na wysokości zadania :rotfl: Nawet nie mogę tego pojąć JAK?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Brudinho napisał:

No a co miał nie dostać? Przecież ta LE już im totalnie wisi.

Wisieć może, ale jednak ten rozmiar jest hańbiący :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kwestia tego, ze coś im wisi. To jest najgorszy Everton w historii tego klubu i w 100% oczekuje tego, ze spadniemy do Championship. Nie mam pojęcia kto podejmie się pracy w tym tonącym okręcie. 

Schneiderlin wczoraj na trybunach w świetnym humorze, śmiał się przez cały mecz. Brak mi słów na to co ten frajer Steve Walsh do spółki z Koemanem sprowadzili do Evertonu. Zabili ten klub na długie lata.

Jedyne czego żałuje to, ze Mirallas, Schneiderlin, Williams, Sigurdsson i Coco Martina nie grają w Polsce, bo naprawdę zasłużyli na wpierdol. A kibole w Polsce nie mieliby skrupułów.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Reaper napisał:

W Europie nie ma już słabych drużyn.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.