Skocz do zawartości
krzysfiol

Piłkarski livescore jesienny

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas07 napisał:

Z tego co pamiętam z "pana Sławka" to przede wszystkim chodzi o to, żeby nie powiększać powierzchni ciała, w tej pierwszej sytuacji piłka przeszłaby dalej gdyby nie wyciągnięta szeroko ręka. 

Tak, ale to nie odnosi się do sytuacji celowania w rękę przeciwnika plus trzymania równowagi. Nie wiem, czy widzieliście kiedyś piłkarza, ale oni naprawdę nie biegają z rękami przyklejonymi do tułowia i siła rzeczy czasem da się ich nastrzelic. Stąd wymóg ruchu ręką do piłki. 

• Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostro Włosi cisną 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Gacek napisał:

Tak, ale to nie odnosi się do sytuacji celowania w rękę przeciwnika plus trzymania równowagi. Nie wiem, czy widzieliście kiedyś piłkarza, ale oni naprawdę nie biegają z rękami przyklejonymi do tułowia i siła rzeczy czasem da się ich nastrzelic. Stąd wymóg ruchu ręką do piłki. 

Dlatego, żeby uniknąć nastrzelenia często chowają rękę za plecy etc. choćby przy dośrodkowaniu. W polu karnym powinni tych rąk pilnować jednak bliżej ciała, żeby nie dawać rywalom szansy na nastrzelenie :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lucas, masz rację, teraz przeczytaj to co napisałeś raz jeszcze i zobacz, jak się ruszał ten obrońca ;)

Taki karny byłby niezgodny z przepisami, tyle ;)

• Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obrońca nie chował rąk, plus mi to wygląda na ruch ręki do piłki, odległość między nimi nie była minimalna... imo karny każdego dnia tygodnia 

• Lubię! 3
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez pomocy sędziego dla Włochów byłoby już po meczu, szkoda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale przecież Darmian miał dość szeroko rozłożone ręce i nie zachowywał się "bezpiecznie" względem możliwości trafienia go piłką w rękę. IMO za nieostrożność w tej sytuacji karny, bo ręką utrudniał przelot piłce, nawet jeśli Szwed nie dotarłby do niej bez zatrzymania piłki ręką. 

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodatkowo zablokował piłkę, która najpewniej byłaby asysta. Oj pracują Włosi na kompromitację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby to był mecz Juventus Milan jeden użytkownik by krzyczał o skandalu i dwóch  karnych który ślepy sędzia nie widział

• Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Włosi ze wszech miar pracują na kompromitację, ale IMO tej kadrze lepiej zrobi sprawiedliwe odpadnięcie niż po takich śmiesznych karnych, jakie tu zmyślacie.

Selekcjoner IMO powinien był polecieć już po fazie grupowej, ale dali mu jeszcze jedną szansę. Jak nie da Insigne, to się doszczętnie skompromituje.

• Nie lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale paździerz gramy :/

Cionek i Jędza fatalni, Zieliński chyba na kadrę brata podstawia, Mączyńskiego nie widać na boisku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gacek, widziałeś tego karnego co tu wrzucałem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widziałem. Błąd sędziego (chyba że wtedy były inne przepisy/wytyczne, nie wiem), który dał się nabrać na genialną technikę Baggio. To, że kiedyś ktoś się pomylił nie znaczy, że dziś jego pomyłka byłaby prawidłowa.

• Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy poważny błąd sędziego, wcześniejsze trzy kontrowersje to nie były karne, ale tu jeśli faktycznie nie było ręki (IMO nie), to chwilę później Włoch był ewidentnie faulowany.

• Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz był karnych dla Włochów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Patrząc na formę Darmiana trudno uwierzyć, że przed transferem na Wyspy to naprawdę był Pan Piłkarz.

O ile Ventura przed meczem w trakcie jakiejś czarnej mszy nie usłyszał od szatana scenariusza na ten mecz, który finalnie da zwycięstwo, to trzymanie 60 minut na boisku Gabbiadiniego, Darmiana, Candrevy czy nawet Immobile przy tych ławkowiczach to jest kompromitacja.

• Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co jak co, ale fajnych sędziów wybrali na baraże xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta