Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucas07 napisał:

Gacek tak z ciekawosci to za co ten minus? Ewidentny spalony.

Próbuję się wczuć w tych, którzy przy wskazaniu najbardziej nawet ewidentnego wałka wypaczającego wynik łapią bulpupy i dają minusy. Nie udało się, nadal tego nie rozumiem. :(

Spalony ewidentny, masz rację, że brak VAR zabija futbol, bo mecz mógł się różnie potoczyć gdyby sędzia nie zwariował przy tej sytuacji.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, lad napisał:

Hahaha (śmiech przez łzy) Richarlison nie trafił na pustą.

Will Hughes i Tom Cleverley trzymają drugą linię Evertonu w kieszeni :_jook:

Już widzę jak Sean Dyche to wszystko poukłada. Bez jakichś grubych wzmocnień zimą, zjebiemy się z tej ligi.

Przecież tu latem niemal wszyscy zachwycali się wzmocnieniami EFC ;) Zmieniacie się w ManU postSAFowskie ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Feanor napisał:

Przecież tu latem niemal wszyscy zachwycali się wzmocnieniami EFC ;) Zmieniacie się w ManU postSAFowskie ;)

Ja z tyłu głowy miałem alarm, że Sandro czy Klaassen mogą nie wypalić. Ale z letnich transferów nie wypalił nikt. Nawet Pickford zamienia się w Tima Howarda.

 

A zatrudnienie Dyche'a o ile nie skończy się relegacją, będzie ze strony zarządu akceptacją Evertonu jako średniaka o statusie Stoke albo WBA.

Odnośnik do komentarza

Cały myk polega na tym, że jak trąbili o transferach, że ściągną tego i tamtego i w ogóle pół świata do nich przejdzie a nie przeszedł nikt, to grali ładnie, składnie i z pomysłem. A jak zaczęli ściągać ludzi faktycznie, to się spierdoliło :-k

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...