Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Makk napisał:

To co? Mistrzostwo już dla Barcelony? ;)

Zastanawiałem się nad tym po drugiej bramce dla Girony, ale uznałem, że nie będę używał tego słowa zbyt wcześnie. Powiem tylko, że 8 punktów w lidze, w której topowe zespoły dużo tych punktów nie tracą to bardzo solidna zaliczka. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Man_iac napisał:

Zastanawiałem się nad tym po drugiej bramce dla Girony, ale uznałem, że nie będę używał tego słowa zbyt wcześnie. Powiem tylko, że 8 punktów w lidze, w której topowe zespoły dużo tych punktów nie tracą to bardzo solidna zaliczka. 

Nie no, z mojej strony to był żart. Ale jak piszesz- bardzo solidna zaliczka te 8 pkt. W futbolu nie takie rzeczy bywały. W takiej formie jak Real w tym sezonie, to nawet przewaga 3 punktów to by było dużo. Grają ostatnio tragedię. Co będzie dalej, to nikt nie wie. Na wiosnę może być odwrotnie. 

Choć ostatni mecz Realu oglądałem w całości to był z Tottenhamem. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Evertonu nie obstawiałem, oni są po prostu chujowi :kekeke:

Miło, że przemilczałeś Podbeskidzie ;P A Everton jeszcze się odbuduje, po prostu to stulecie chyba będziemy mieć słabsze:)

 

Z każdym meczem zadziwia mnie też, dlaczego RK tak bardzo uparł się na Niasse.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Makk napisał:

Nie no, z mojej strony to był żart. Ale jak piszesz- bardzo solidna zaliczka te 8 pkt. W futbolu nie takie rzeczy bywały. W takiej formie jak Real w tym sezonie, to nawet przewaga 3 punktów to by było dużo. Grają ostatnio tragedię. Co będzie dalej, to nikt nie wie. Na wiosnę może być odwrotnie. 

Choć ostatni mecz Realu oglądałem w całości to był z Tottenhamem. 

Real potrafil odrobic 10 pkt straty do Barcy dwa lata temu, wiec ja bym byl ostrozny z wreczaniem tytulow w listopadzie przy ledwie 8 punktowej stracie

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:
Godzinę temu, Reaper napisał:
źle się dzieje na boisku, kiedy Mordic ma problemy z przyjeciem pilki emoji32.png ogólnie nikt nie gra dobrze w Realu dzisiaj

No ale generalnie trzeba też zaznaczyć że gol dla Girony wpadł ze spalonego więc po prostu też niefart

To się nazywa obecnie nieVAR, a nie niefart :D Ale trzeba powiedzieć, że jakby VAR był, to Kroos by dostał czerwoną kartkę. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...