Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

ale się Romeo przejechał po piłkarzach Legii :roll:

 

- Nazwał mnie pan trenerem, ale trener to osoba, która robi coś z drużyną. Po dzisiejszym meczu wstyd mi nazwać się trenerem. Nie jestem osobą, która się poddaje i tym razem też się nie poddam. Ale musimy przeanalizować na jakim poziomie chcemy grać. To gra dla chłopców, a nie dla dziewczynek. Musimy przeanalizować kto z piłkarzy ma możliwości fizyczne i psychologiczne aby grać na normalnym poziomie - powiedział po meczu trener Legii, Romeo Jozak.

- Z pierwszym gwizdkiem sędziego widać było brak zaangażowania, nie było widać tego, co obiecywali mi zawodnicy, tego o czym sobie rozmawialiśmy. Dlatego powiedziałem, że to gra dla chłopców, czy też dla mężczyzn. Czy kobiety mogłyby by dziś zagrać lepiej od moich piłkarzy? Wiele drużyn kobiecych z pewnością grałoby z większą siłą i zaangażowaniem. W przerwie padło wiele mocnych słów, są piłkarze których wkurza taki stan rzeczy. Ale będziemy musieli wiele zmienić - dodał Jozak.

 

za legia.net

Odnośnik do komentarza

ale się Romeo przejechał po piłkarzach Legii :roll:

 

- Nazwał mnie pan trenerem, ale trener to osoba, która robi coś z drużyną. Po dzisiejszym meczu wstyd mi nazwać się trenerem. Nie jestem osobą, która się poddaje i tym razem też się nie poddam. Ale musimy przeanalizować na jakim poziomie chcemy grać. To gra dla chłopców, a nie dla dziewczynek. Musimy przeanalizować kto z piłkarzy ma możliwości fizyczne i psychologiczne aby grać na normalnym poziomie - powiedział po meczu trener Legii, Romeo Jozak.

- Z pierwszym gwizdkiem sędziego widać było brak zaangażowania, nie było widać tego, co obiecywali mi zawodnicy, tego o czym sobie rozmawialiśmy. Dlatego powiedziałem, że to gra dla chłopców, czy też dla mężczyzn. Czy kobiety mogłyby by dziś zagrać lepiej od moich piłkarzy? Wiele drużyn kobiecych z pewnością grałoby z większą siłą i zaangażowaniem. W przerwie padło wiele mocnych słów, są piłkarze których wkurza taki stan rzeczy. Ale będziemy musieli wiele zmienić - dodał Jozak.

 

za legia.net

 

Welcome to Polisz futbol, coach.

Odnośnik do komentarza

ale się Romeo przejechał po piłkarzach Legii :roll:

 

- Nazwał mnie pan trenerem, ale trener to osoba, która robi coś z drużyną. Po dzisiejszym meczu wstyd mi nazwać się trenerem. Nie jestem osobą, która się poddaje i tym razem też się nie poddam. Ale musimy przeanalizować na jakim poziomie chcemy grać. To gra dla chłopców, a nie dla dziewczynek. Musimy przeanalizować kto z piłkarzy ma możliwości fizyczne i psychologiczne aby grać na normalnym poziomie - powiedział po meczu trener Legii, Romeo Jozak.

- Z pierwszym gwizdkiem sędziego widać było brak zaangażowania, nie było widać tego, co obiecywali mi zawodnicy, tego o czym sobie rozmawialiśmy. Dlatego powiedziałem, że to gra dla chłopców, czy też dla mężczyzn. Czy kobiety mogłyby by dziś zagrać lepiej od moich piłkarzy? Wiele drużyn kobiecych z pewnością grałoby z większą siłą i zaangażowaniem. W przerwie padło wiele mocnych słów, są piłkarze których wkurza taki stan rzeczy. Ale będziemy musieli wiele zmienić - dodał Jozak.

 

za legia.net

I miał rację.

Odnośnik do komentarza

 

 

To niezwykłe jak przez jedno lato klątwa remisów z gówniakami przepłynęła z United do Liverpoolu :).

W sumie i tak jakiś postęp, w zeszłym sezonie Pool z gówniakami przegrywał.

 

Ale bądźmi poważni: Wasze remisy wynikały z tego, że bramkarze przeciwnej strony składali przed meczem ofiary Władcy Much. Moje z tego, że nie mamy Suareza a mamy Lovrena i Gomeza. Ergo jesteśmy gówniani.

 

 

https://pliki.meczyki.pl/big/180/599344361b60b.jpg

 

Ten obrazek o tyle przekłamuje sytuację, że:

- wśród klaunów jest Matip, który może być znakomitym obrońcą i Moreno, który (jestem w szoku, że to piszę) wygląda na razie najlepiej z tej wesołej ferajny

- zblokowanie jest też z przodu

Odnośnik do komentarza

Koeman nie przetrwa tej przerwy reprezentacyjnej. Teraz po gwizdku tak szybko zaczął spierdalać do szatni, że prawie by zapomniał podać dłoni komuśtam.

Szczerze to watpie, zeby Koemana juz teraz pogoniono (niestety). Ten klub nie ma ambicji i posiada wielka cierliwosc do takiego stanu rzeczy, jak obecny. Martinez przeciez wytrzymal prawie dwa sezony takiej chujni.
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...