Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

No Donnaruma właśnie prawie zajebał gola po swoim świetnym zagraniu nogą :P

To zbliżenie w ogóle zakręciło mi w głowie, przecież on nie trafił w piłkę stopą, tylko piszczelem, naprawdę po TOP 1 bramkarzy U-21 i 6 mln/sezon spodziewałbym się chociaż trafienia w piłkę, nie mówiąc o celnym wykopie.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

No Donnaruma właśnie prawie zajebał gola po swoim świetnym zagraniu nogą :P

To zbliżenie w ogóle zakręciło mi w głowie, przecież on nie trafił w piłkę stopą, tylko piszczelem, naprawdę po TOP 1 bramkarzy U-21 i 6 mln/sezon spodziewałbym się chociaż trafienia w piłkę, nie mówiąc o celnym wykopie.

 

 

Jak patrzyłem na powtórkę, to przypominało mi to raczej błąd grafiki jak w FIFIE :keke:

Odnośnik do komentarza

Biglia jest magiczny :keke: Ma taki magic touch, że co dotknie to spierdoli. Przed chwilą wypuścił sobie piłkę na 3 metry, a pomiędzy tym 2 razy zagrywał miękką wrzutkę do nikogo. Miękka wrzutka do nikogo tym bardziej pokazywała umiejętności Bigli bo ciężko wrzucić niedokładnie w miejsce gdzie było 10 zawodników obu drużyn :|

Odnośnik do komentarza

 

 

Biglia jest magiczny :keke: Ma taki magic touch, że co dotknie to spierdoli.

Dla kibiców Milanu to on jest santo subito, czego nie ogarniam ni w ząb, bo on jest zwykle albo solidny (ze SPAL) albo tragiczny (wszędzie indziej, w tym dziś). No ale nie nazywa się Montolivo, to stał się idolem rzesz kibiców. Swoją drogą przy ostatnich występach to nie tylko Montolivo, ale i Locatelli by go mogli posadzić, ale hej "wydaliśmy na niego >20 baniek, ma grać".

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...