Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hidalgoo napisał:

Ronaldo jest cieniem swojej najgorszej wersji. Nie ma absolutnie żadnego wpływu na grę Realu.

o nie, dzisiaj miał jeden z lepszych meczów. wrócił na skrzydło, rozpoczynał sporo dobrych akcji, braka Mayorala to jego zasługa, jego bramka to w 100% jego robota. W lidze hiszpańskiej siedzi na środku i nic nie może zrobić, a jak dostaje piłkę to marnuję. Tutaj dużo więcej szukał gry, w pierwszej połowie nagle przecierałem oczy jak szczupakiem zgrywał piłkę do obrony w kole boiska, gdy Mayoral i reszta ofensywnych zawodników była gdzieś na linii pola karnego.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Reaper napisał:

o nie, dzisiaj miał jeden z lepszych meczów. wrócił na skrzydło, rozpoczynał sporo dobrych akcji, braka Mayorala to jego zasługa, jego bramka to w 100% jego robota. W lidze hiszpańskiej siedzi na środku i nic nie może zrobić, a jak dostaje piłkę to marnuję. Tutaj dużo więcej szukał gry, w pierwszej połowie nagle przecierałem oczy jak szczupakiem zgrywał piłkę do obrony w kole boiska, gdy Mayoral i reszta ofensywnych zawodników była gdzieś na linii pola karnego.

oglądałem od drugiej połowy ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fenomen napisał:

Ronaldo z kolejnym rekordem. Strzelal gole w kazdym meczu fazy grupowej . Maszyna.

Prawdopodobienstwo wylosowania poszczegolnych par wg MrChipa?

 

DQZAHK5W4AANkVB.jpg:large

 

A tu sam symulator. Mozna sie pobawic ;) : https://draw.inker.fun/#/cl/ko

ale skąd te prawdopodobieństwa? jakieś temperatury kulek są włożone do algorytmu?

Odnośnik do komentarza

Np Chelsea ma bardzo wysokie prawdopodobienstwo wylosowania Barcelony, bo z pierwszych miejsc wyszly cztery angielskie druzyny, wiec na nie na pewno nie trafi, itp. Aczkolwiek trzeba pamietac, ze to sa prawdopodobienstwa na stan rozpoczecia losowania. Kazda wylosowana kulka w trakcie zmienia te prawdopodobienstwa.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...