Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzę, sędzia miał podstawy, by tego karnego odgwizdać. Takie same, jak odgwizdać kilka innych dla Milanu przy trzymaniu Silvy. Takich rzeczy się nie gwiżdże i tak, jak nie miałem pretensji, gdy był kontakt Mirandy z Silvą, tak dziwię się, że sędzia zrobił coś takiego w tym momencie. Trzeba naprawdę nie mieć rozumu ani godności, by w końcówce meczu odgwizdać takiego karnego. A jeżeli gwiżdżemy coś takiego dla jednych, to gwiżdżmy też dla drugich.

Z drugiej strony nie wiem, czego oczekiwałem wiedząc, że gwiżdże Tagliavento, a za VAR stoi Orsato, to jakby w Polsce sędziował Gil, a VAR kontrolował Forbrich.

2 minuty temu, smigler napisał:

Dlaczego pół boiska wbiegło w pole karne w czasie tego strzału i sędzia tego nie powtórzył? xD

Bo to nie miało wpływu na bramkę. Ta decyzja sędziego akurat była prawidłowa.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Real Madryt: Navas; Achraf, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Isco; Cristiano, Benzema.
Ławka: Casilla, Nacho, Theo, Llorente, Ceballos, Asensio i Lucas Vázquez.

Tottenham: Lloris; Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Sánchez; Sissoko, Dier, Winks, Eriksen; Kane, Llorente.
Ławka: Vorm, Foyth, Trippier, Rose, Walker-Peters, Georgiou, Son.

 

 

Łojej, Ronaldo w słupek

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lucas07 napisał:

Oby byl konsekwentny chociaz do konca, bo tak jak tam powiedziano w C+ to miekki karny dla Realu bedzie smierdział :P

Oby nie było takich kwasów. 

 

 

Kane do spółki z Varanem, albo odwrotnie na 1-0.

To takie oczywiste, że Real straci gola. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...