Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Lucas07 napisał:

Sedzia uznaje bramke Juve ze spalonego i to mimo VARu, co na to Gacek? ;)

Gacek nic na to, bo choć "pomyłka" sędziego na korzyść Juventusu jest równie zaskakująca jak wzejście słońca na wschodzie, to tej konkretnej sytuacji nie widział, więc nie skomentuje.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Lucas07 napisał:

 chyba ok gol

No z tego obrazka, który dałeś, jest ewidentny spalony ;)

5 minut temu, Lucas07 napisał:

Tzn. nawet jeśli był minimalny to taki "z duchem gry" 

Spalonych nieodgwizdanych "z duchem gry" właściwie nie ma odkąd wszedł VAR. Ta dyrektywa UEFA ma obowiązywać w sytuacjach, w których sędzia nie jest pewien (jak np. gol Bakki z jednego z minionych meczów Milanu z Juventusem, uznany, choć był dosłownie centymetrowy spalony wychwycony później komputerowo). Tu jeśli jest VAR, który pokazuje takie ujęcie, jakie pokazałeś, to sytuacja jest ewidentna - 19 jest dalej od linii "piątki" niż Costa, jest spalony.

 

EDIT: prawidłowy gol Juventusu, dopiero na wideo wychwyciłem tego gościa z Lazio u góry ekranu.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dudek napisał:

Patric dostaje nagrodę debila meczu. To musi być karny. 

Za ten wślizg wpierw w piłkę, a później w rywala, którego nie dało się uniknąć? Też tak myślałem w pierwszej chwili. Stawiam, że gdyby nie ten stadion, nie ten wynik, nie ten moment meczu, to wielu sędziów by podjęło inną decyzję.

 

Szacunek dla Lazio, w ogóle cała przygoda Inzaghiego z Lazio to niesamowita historia. Wyciska ich jak cytrynę, grają naprawdę świetny futbol.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Za ten wślizg wpierw w piłkę, a później w rywala, którego nie dało się uniknąć? Też tak myślałem w pierwszej chwili. Stawiam, że gdyby nie ten stadion, nie ten wynik, nie ten moment meczu, to wielu sędziów by podjęło inną decyzję.

 

Szacunek dla Lazio, w ogóle cała przygoda Inzaghiego z Lazio to niesamowita historia. Wyciska ich jak cytrynę, grają naprawdę świetny futbol.

Zawsze byłem przekonany, że trącenie piłki nie ratuje przed faulem jeśli chwilę po nim ścina się rywala równo z trawą :-k 

A debil, bo zdecydował się na takie zagranie w ostatnich sekundach, w polu karnym, przeciwko Juve.

Akcja około 1:58

 

 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...