Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

Sportowy livescore jesienny

Rekomendowane odpowiedzi

me_who, jakie special teams? To nie był return :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście sędziowie na ratunek NE :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOL, cofnięty TD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I INT w endzone, co za żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

INT Patriots :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, FYM napisał:

me_who, jakie special teams? To nie był return :P

Robiłem kawę i wydawało mi się ze to był return.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steelers - Patriots 24:27 FT

Kosmos kompletny. 

Patriots wychodzą na #1 w AFC i zostają im mecze u siebie z Bills i Jets. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem przekonany do tej decyzji sędziów, podejrzewam, ze w druga stronę by nie odgwizdali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ano decyzja megakontrowersyjna, ale nawet sam Romo jak zobaczył powtórkę, to był dosyć mocno przekonany, że cofną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, FYM napisał:

Patriots wychodzą na #1 w AFC i zostają im mecze u siebie z Bills i Jets. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią.

Wyglada na to, ze nie pozwolą im tego schrzanić :keke:

1 minutę temu, FYM napisał:

Ano decyzja megakontrowersyjna, ale nawet sam Romo jak zobaczył powtórkę, to był dosyć mocno przekonany, że cofną.

Raz, ze jak piłka przekraczała linie miał nad nią kontrole, dwa ze miał rękę pod piłka i wyglądało, ze ja trzyma a tylko trochę mu się poruszyła ale kontrola była zachowana. Dziwna, dziwna decyzja, ale maja powtorke wiec musieli być przekonani do niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hue hue, w Oakland Dak zaczął od INT...Nie liczę na wygraną, ale niech chociaż do 80 punktów dobiją...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyśleć, ze był moment, ze chciałem zostawić Prescotta jako keepera. Teraz najchętniej bym go udusił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Crabtree dwa TD :rotfl: to jest zdecydowanie najśmieszniejsza kolejka FFL w jakiej miałem udział. 

I chyba ostatecznie wybiła mi te „rozrywkę” z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 i 2 geograficznie :P

Sztuczny podział na pseudokonferencje umożliwił ten finał. Pytam się komisarza: co to za miasto Bumgarners? I dlaczego na wschodzie? :profesor:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem te sytuacje, czytałem ten przepis, na który powoływali się sędziowie, i sam nie wiem. Mam wrażenie, że w 9 na 10 sytuacji jak ta byłby ogłoszony TD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Lester druga część dogrywki, ale z Bravo w bramce może to się źle skończyć jeśli nie dojadą do karnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.