Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

Sportowy livescore jesienny

Rekomendowane odpowiedzi

me_who, jakie special teams? To nie był return :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście sędziowie na ratunek NE :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

LOL, cofnięty TD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I INT w endzone, co za żal.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

INT Patriots :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, FYM napisał:

me_who, jakie special teams? To nie był return :P

Robiłem kawę i wydawało mi się ze to był return.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Steelers - Patriots 24:27 FT

Kosmos kompletny. 

Patriots wychodzą na #1 w AFC i zostają im mecze u siebie z Bills i Jets. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem przekonany do tej decyzji sędziów, podejrzewam, ze w druga stronę by nie odgwizdali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ano decyzja megakontrowersyjna, ale nawet sam Romo jak zobaczył powtórkę, to był dosyć mocno przekonany, że cofną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, FYM napisał:

Patriots wychodzą na #1 w AFC i zostają im mecze u siebie z Bills i Jets. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią.

Wyglada na to, ze nie pozwolą im tego schrzanić :keke:

1 minutę temu, FYM napisał:

Ano decyzja megakontrowersyjna, ale nawet sam Romo jak zobaczył powtórkę, to był dosyć mocno przekonany, że cofną.

Raz, ze jak piłka przekraczała linie miał nad nią kontrole, dwa ze miał rękę pod piłka i wyglądało, ze ja trzyma a tylko trochę mu się poruszyła ale kontrola była zachowana. Dziwna, dziwna decyzja, ale maja powtorke wiec musieli być przekonani do niej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hue hue, w Oakland Dak zaczął od INT...Nie liczę na wygraną, ale niech chociaż do 80 punktów dobiją...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomyśleć, ze był moment, ze chciałem zostawić Prescotta jako keepera. Teraz najchętniej bym go udusił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Crabtree dwa TD :rotfl: to jest zdecydowanie najśmieszniejsza kolejka FFL w jakiej miałem udział. 

I chyba ostatecznie wybiła mi te „rozrywkę” z głowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 i 2 geograficznie :P

Sztuczny podział na pseudokonferencje umożliwił ten finał. Pytam się komisarza: co to za miasto Bumgarners? I dlaczego na wschodzie? :profesor:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem te sytuacje, czytałem ten przepis, na który powoływali się sędziowie, i sam nie wiem. Mam wrażenie, że w 9 na 10 sytuacji jak ta byłby ogłoszony TD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Lester druga część dogrywki, ale z Bravo w bramce może to się źle skończyć jeśli nie dojadą do karnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.