Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

Sportowy livescore jesienny

Rekomendowane odpowiedzi

Oho, Jay Cutler się włączył. Delay of game po timeoucie, well kurwa done

Ja pierdole, jaka żenada. Trzeci falstart...

Oho, Kapibary już też odpaliły. Idę spać bo rano do Wawy jadę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Parker to chyba było nieporozumienie :/ Sie skusiłem słaba obrona Jets, a tutaj Klasyczny Cutler i Miami gra padlyne, a mój WR chyba w ogóle nie gra :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jezu, jak mnie Browns wkurzają. Crowell ciuła te rushe, ciuła te jardy, dojdzie w okolice red zone, wejdzie taki Duke Johnson, robi 1 rush w meczu, 19 jardów i TD :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moi dzisiaj już piec TD, szkoda, ze trzy na ławce :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiem, że to bardzo wcześnie, ale jak Falcons dalej będą tak grali, to znowu mogą być w SB :-k

a w ogóle to uczucie gdy moi WR i TE mają łącznie 0 pkt :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój WR ma 20 na ławce, podstawowi łącznie 2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście jak tylko to napisał to Ryan zalicza pick 6 :keke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stefon Diggs 100 yardów i TD w pierwszej połowie i to bez Bradforda :)

Trzeba się cieszyć z małych rzeczy (pewnie to się zaraz zmieni), pierwszy raz w tym sezonie w jakimkolwiek momencie (przed czy w trakcie meczu) mam większe projected niż przeciwnik :kekeke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co, po co zmieniałem Hogana :picard: 2TD już. A Parker nawet nie złapał piłki jeszcze :x

Cutler mógł jak Romo być kocurem na majku, to wybrał dalsze kompromitowanie się jako tzw. QB ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chyba zacznę wybierać skład z klucza "gorzej nie może zagrać". Przynajmniej się będą miło zaskakiwał.

Jezu, jak mnie Browns wkurzają. Crowell ciuła te rushe, ciuła te jardy, dojdzie w okolice red zone, wejdzie taki Duke Johnson, robi 1 rush w meczu, 19 jardów i TD :roll:

To samo mam z Millerem i Texans.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bears :lol:

Zablokowali field goal, biegnien ziomek do end zone, na 5 yardów przed końcem zwalnia, doganiają go i wybijają piłkę xD boneheaded play of the year xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak. Browns są na 1 jardzie i grają podaniem, nie doczekam chyba w tym sezonie TD od Crowella ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zanosi się na kolejny sezon w dupie tej ligi :) Chyba mnie owner Amatorów wyjebie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zablokowali field goal, biegnien ziomek do end zone, na 5 yardów przed końcem zwalnia, doganiają go i wybijają piłkę xD boneheaded play of the year xD

Właśnie to wrzucili na FB NFL. :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie to wrzucili na FB NFL. :lol:

Mam redzone włączone na lapku obok Falcons - Lions i widziałem w real time. Prawie się poszczałem ze śmiechu :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KUTLER KURWOOOO!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stefon Diggs :blaga:

początek 3 kwarty, 173 jardy i 2 TD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Połowa trzeciej kwarty, a Newton przeciwko Saints ma 57 jardów i INT :/ QB mi mecz zawala.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś mnie się wydaje, że kolejka nr 3 bez żadnego TD mojej drużyny jest coraz bardziej prawdopodobna. Nie spodziewałem się, że ta drużyna może tak słabo zagrać.

Wiecie może jaki jest rekord pkt na minusie QB? Teraz widzę, że Flacco zrobił -3 u Lucasa na ławce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Parker złapał piłkę!

Za -1 jard xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.