Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Zadziwia mnie jak Dallas jest zależne od dwóch zawodników. 

Bez Zeke nie ma ataku, a bez Lee obrona całkowicie nie istnieje.

Prescott pick-6, dziękuję, dobranoc. 

Prescott następne INT, ja pierdolę co za dramat. Aktualnie to jest chyba najgorszy starter w lidze, pomijając Cutlera oczywiście. Zjazd w ciągu kilku kolejek zaliczył straszliwy.

 

No to super się kolejka zaczęła i właściwie skończyła. Prescott 3 punkty (-12 od projectu), Morris 4 (-8). U rywala Keenum 27 (+14).

Mam nadzieję, że nie awansuję do playoffs, bo z takim QB i takimi RB jakich mam, to tylko ukradnę miejsce komuś, kto mógłby rywalizować na normalnym poziomie. Nie wiem czy to nie jest mój ostatni sezon w FFL, bo mam dość, że 3 czy 4 rok z rzędu QB mi się wypierdala na plecy w połowie sezonu i się męczę co tydzień.

Odnośnik do komentarza

Przecież to musiało się tak skończyć. Skip Bayless typował, że Cowboys awansują do PO grając bez Elliotta, a samego Prescotta stawiał wyżej od Wentza :keke: Historia pokazuje, że on musi się pomylić, aby ludzie mieli teraz bekę jak cudownie będzie się gimnastykował w odkręcaniu tego wszystkiego i  tworzył kolejny scenariusz cobybylogdyby...

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2017 o 20:41, me_who napisał:

Ale to zdanie nie ma sensu wgl. Koleś ma trzy mecze 17+, ale tera to na pewno mu się nie uda, bo Sota gra inno piłkę i wgl tamte trzy mecze to chyba fuks :roll:

Tak odnośnie wczorajszych uwag co do ekspertów.

 

Polecam porównać Love/Hate tylko w odniesieniu do wczoraj - liczba przestrzelonych typów przerażająca :) http://www.espn.com/fantasy/football/story/_/page/TMRlovehate171122/fantasy-football-picks-sleepers-busts-week-12-worst-trades-adds-drops-year

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...