Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, ale TD sędziowie przyznali Vikings :rotfl:

 

Jednak się ogarnęli i cofnęli decyzję i niestety Keenum rush TD :roll:

No panie Prescott, dzisiaj -2 nie przejdzie.

 

Super, Q1, dopiero właściwie dwa drive Wikingów i Keenum ma 14 punktów. Kolejka się nie zaczęła a już mnie chuj strzela. Nienawidzę fantasy, zabija całą radość z oglądania fuzbolu.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Keenum is on a three-game streak of scoring 17-plus fantasy points, but the recent pass-heavy nature of the Vikings offense is not the type of system that Minnesota prefers to operate. Look for a more conservative approach in a short-week road game against the Lions and rate Keenum as a low-percentage play.

 

Teraz dopiero przeczytałem. Serio, wróżbita Maciej może pisać takie rzeczy i będzie to samo. Cały ten "biznes ekspercki" stworzony wokół fantasy, to jest taki przekręt, że koniec. Ci ludzie biorą pieniądze za nic.

Odnośnik do komentarza

Od początku go nie lubili. Ale zgadzam się w 100%, że tam teksty pisze chyba automat dobierając losowe stwierdzenia. Tak samo miałem z Crowellem. Przez cały sezon gówno ciułał z Browns, to ciągle pisali, że teraz będzie lepiej. Zagrał w końcu dwa lepsze mecze z TD (pierwszymi w sezonie), następnie tydzień temu słaby występ przeciwko defensywie Jax (!) i nagle dostał etykietkę boom-or-bust ;]

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...