Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
jasonx

Fantasy NBA 2017/18

Rekomendowane odpowiedzi

Wow Brachu 8-0 :o

A lucas jeden z najwazniejszych meczow sezonu zaczyna od nieustawienia skladu :picard:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, jasonx napisał:

Wow Brachu 8-0 :o

A lucas jeden z najwazniejszych meczow sezonu zaczyna od nieustawienia skladu :picard:

Jason Tęczowy Pomocny Miś :P Strażnik ustawiania składów :P

A może Lucas celowo to zrobił? Może się podkłada Boleslawcowi? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uu grube dissy widze idą. Ty się lepiej zajmij swoim składem, a nie podkładasz się Rzeszowowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, jasonx napisał:

uu grube dissy widze idą. Ty się lepiej zajmij swoim składem, a nie podkładasz się Rzeszowowi.

Udowodnij albo przeproś :P

Gdzie się podkładam, hę? Jedynym, który jest u mnie do wywalenia na tę chwilę jest Beasley, ale on może znowu dzisiaj odpalić :P 

Sota będzie teraz mniej grała, więc wpier... mogę zbierać od każdego :)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie tak poza tematem, jeśli będziecie mieć wolne miejsce w nowym sezonie to zgłaszam chęć gry. Opole tez chce mieć swoją ekipę!;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 hour ago, petemitchell said:

Panowie tak poza tematem, jeśli będziecie mieć wolne miejsce w nowym sezonie to zgłaszam chęć gry. Opole tez chce mieć swoją ekipę!;)

Możliwe, że coś się znajdzie, ale musisz tu wrócić około sierpnia/września, bo do tego czasu pewnie wszyscy zapomną o tym poście :keke: 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrocław - Opole, będzie krwawo :war:

Będę pamiętał o zgłoszeniu, jakby ktoś zrezygnował (oby nie!), albo ktoś jeszcze chciał zagrać to oczywiście drzwi do ligi stoją otworem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecz z Thunder prawdopodobnie przegramy. Uprzedzając zarzuty Jasona o rozkładanie nóg informuję: trudno mi rotować składem kiedy na ten moment on mi pasuje i każdy zawodnik daje jakieś punkty. Nie wywalę wyoutowanych Melo lub Barnesa, bo byli i są wartościową częścią ekipy. Panowie będą niezbędni w kolejnych meczach. Stephensonowi pechowo wypadł jeden mecz, a ostatnio naprawdę nieźle się spisywał. Lopez podobnie. Jedyny niewypał ostatnich dni Sato już poleciał.

Rzeszów ma zbyt dobrą ekipę, żeby pokonać składem z urazami. Także Jason ssij :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi ciołki z NBA przez te trejdy T. Evansa zmusili żeby nie grał. Pijaki i złodzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Mecz z Thunder prawdopodobnie przegramy. Uprzedzając zarzuty Jasona o rozkładanie nóg informuję: trudno mi rotować składem kiedy na ten moment on mi pasuje i każdy zawodnik daje jakieś punkty. Nie wywalę wyoutowanych Melo lub Barnesa, bo byli i są wartościową częścią ekipy. Panowie będą niezbędni w kolejnych meczach. Stephensonowi pechowo wypadł jeden mecz, a ostatnio naprawdę nieźle się spisywał. Lopez podobnie. Jedyny niewypał ostatnich dni Sato już poleciał.

Rzeszów ma zbyt dobrą ekipę, żeby pokonać składem z urazami. Także Jason ssij :P

Sam ssij ujku :P Najpierw poematy piszesz, że nic nie ruszasz a potem mi waivera zbierasz sprzed nosa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, jasonx napisał:

Sam ssij ujku :P Najpierw poematy piszesz, że nic nie ruszasz a potem mi waivera zbierasz sprzed nosa

Ktoś mi się na konto włamał i Kamińskiego wziął :/

Ale z drugiej strony to Polak rodak :D Trzeba wspierać swojaków :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A niech się obeżre pączków i sraczki dostanie :keke:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kolejnych dwóch meczach pewnie kurfa nic nie zagra albo zagra piach :/

Klątwa Jasona ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich utrzymujących że to całe Yahoo to jest zajebisty tool do fantasy. Teraz muszę podjąć decyzję o ewentualnym FA pickupie na podstawie których wyników? tych z appki czy tych z jakże zajebistej strony? Bo są zupełnie inne xD

W obu meczach prowadzę 5-4, ale w zupełnie innych statach i z innymi wynikami.

RMoDCr7.png

vs 

KQ5Skzn.png

Ah, teraz zauważyłem, że w apce de facto jst 6-3 xD 

TOP!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, apka się ogarnęła, wynik ze stronki jest właściwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem apka liczy podwojnie staty za dany dzien (najczesciej za sobote). Po 9 to sie naprawia.

Ja oprocz apki wchodze sobie przez komorke na www, tam staty sa ok zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapowiada się gorąca noc :) Wyniki kilku meczów są ciągle otwarte :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i wuj przegrałem

:sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:clap:

Kluczowe W dla mnie, jeszcze jakimś cudem będę w PO :)

1 steal, 2 bloki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na staty, Brachu przegrałby tylko z Bytomiem i Suwałkami w tym tygodniu :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi