Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień 15 za nami. Tym razem będzie dość nudnawo, bo i tak był ten tydzień. W zasadzie żaden mecz nie poszedł na żyletki

 

Wrocław Imps – Wrocław Mad Dogs 6-3

Na starcie tygodnia wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że derby Wrocławia będą dla Mad Dogs (znaczna przewaga spotkań, świetne otwarcie w poniedziałek). Niestety urazy Smarta, WCSa, Turnera czy rest Russella lekko wypaczyły wynik (choć żeby być sprawiedliwym, też grałem pół tygodnia bez Jordana, wypadli mi też Wall i Horford). Niby w zbiórkach i asystach było w miarę blisko przed niedzielą, ale nie było nerwówki. Choć dobrze, że nie było na styku w FG, bo 1/7 Kennarda i 0/13(!!!) Josha Jacksona mogłoby zaboleć. Ważny win.

 

Suwałki Rednecks – Bytom Pirates 3-6

Piraci po zainstalowaniu apki nie popełniają starych błędów nieustawiania składu i widać efekty. Do tego Rednecks mocno bierni na FA i wygrana jedzie do Bytomia. O wyniku zdecydował genialny tydzień Currego.

 

Azja Basketball – Łodź Dosser 2-7

Świetny mecz łodzian + szeroko rozstawione nogi Azji (bierność na FA + nieustawiony skład w poniedziałek) i wynik mógł być tylko jeden. Azja zdecydowanie nie jest hot od pewnego czasu. W tym tygodniu przegraliby z każdym.

 

BolesławiecWildboars - Rzeszów Thunder 4-5

Chyba najbardziej wyrównane spotkanie w tym tygodniu. Bolesławiec na finiszu przegrywał 7-2 ale obrócił aż 3 kategorie, niestety wpakowując się w straty. No i na wyniku mógł zaważyć fakt, że w poniedziałek Bolesławiec nie do końca ustawił skład. Ważna wygrana Mistrzów, którzy resztę sezonu muszą sobie radzić bez Cousinsa.

 

Pabianice Hussites – Warszawa Blackhawks 6-3

Jakaś tam walka jeszcze w niedziele była możliwa, ale to bardziej „łiszful tinking” niż realne szanse. Pabianice bezproblemowy win. A menagerowi z Warszawy gratuluje sukcesów w życiu prywatnym, bo niedawno został ojcem ;)

 

Warszawa Wombats – Płock Tigers 7-2

Warszawianie dalej jadą niczym walec. Płock zagrał nawet przyzwoity tydzień jak na swoje możliwości, ale na Wombata to nie mogło wystarczyć

 

Wrocław Bubbels – Dąbrowa Lions 6-3

Dąbrowa zagrała naprawdę solidne zawody (zważywszy na swój marazm na FA), ale Bubbel był bardzo mocny w tym tygodniu i mało kto byłby w stanie go ograć.

 

Tabela:

2109484.jpeg
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał sobie posymulować tabelę, w załączniku arkusz zrobiony przeze mnie. Tylko w kolumnie C trzeba wpisać kto wygra (1 lub 2). Remisów nie przewiduje ;)

Tabela powinna uwzględniać zasady tiebreakerów w fantasy (przynajmniej mam taką nadzieję :keke: )

Finalny ranking jest w kolumnie M (tylko po wpisaniu pewnie trzeba przesortować, żeby tabela się ułożyła po kolei)

https://ufile.io/u29up

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Meler napisał:

Wychodzi mi, że mój mecz z Dossers zadecyduje o 8 miejscu. Oby tak było i obym wygrał xD

Ogólnie mi wychodziło, że PO może decydować Twój mecz z Bolesławcem w 18 tygodniu.

Ale jak zobaczyłem, że wtedy Curry i Harden grają x4 a Embiid x5 to w zasadzie Bolesławiec może już się zastanawiać kogo kipować ;)

 

Na marginesie dla tych, co grają pierwszy raz - kolejka 18 ze względu na ASG trwa dwa tygodnie kalendarzowe. Ruchów jednak jest tylko 7 ;)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Brachu napisał:
18 minut temu, jasonx napisał:
Ja nie wiem, czy on byłby do keepa po 50% (czyli cena z draftu + "podatek", nawet jakby ktoś go teraz z FA za 1$ zgarnął) a co dopiero teraz za 55$

o co chodzi?

O to, że po sezonie możesz sobie zostawić do 5 gości na kolejny sezon. Tylko, że będzie Cię to kosztować +10% (lub +4$, lub po prostu 10$ w zależności co wyższe).

2 minuty temu, Lucas07 napisał:

Ja mimo kasy rzuciłem 25, bo to moim zdaniem maksymalna rozsądna cena na keepa po takim urazie. 

Ale on chyba byłby do keepa od ceny z aukcji. Przynajmniej tak mi sie wydawało, że ustaliliśmy, że decyduje wyższa kwota akcja/waiver. Bo inaczej pod koniec sezonu przy pustych budżetach i dropach można by dołapać keeperów za bezcen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...