Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

No to półfinały za nami. Jeden ustawił się od startu, w drugim walka była na żyletki

 

Wrocław Mad Dogs – Warszawa Wombats 7-2

„Kosmiczny mecz” chyba zawitał do Warszawy, gracze Wombatów byli cieniami samych siebie w tym tygodniu. Walki nie było nic a nic. Oby wykrzesali ostatki sil na walkę o brąż

 

Łodż Dosser – Pabianice Hussites 5-3

A tu za to emocji było co nie miara. Prawdzenie obracało się z dnia na dzień i finalnie wynik zamknął się w dwóch zbiórkach i 1 bloku. Gdyby nie uraz CP czy out Rondo, to Pabianice mogłyby grać w finale. Ale LBJ znów wziął sprawy na swoje barki i to Dossers zagrają o mistrzowski brelok ;)

Dosser znów najlepszą drużyną tygodnia, pozamiatali by każdego.

 

Z kronikarskiego obowiązku w meczach o 5-8

Wrocław Imps – Wrocław Bubbels 5-4

Bytom Pirates – Rzeszów Thunder 7-2

Mecze po prostu się odbyły. Bubbels i Thunder nie ustawiali składu, więc o 5 miejsce zawalczą Imps z Piratami.

 

2114049.jpeg

2114050.jpeg

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Brachu pokazuje, że nie trzeba dobrze znać NBA, żeby dobrze się bawić w Fantasy i osiągać fajne wyniki Wystarczają dobre chęci, aktywność i trochę szczęścia.
No i super gracz, będący lokomotywą drużyny. Wokół którego buduje się drużynę.

Znałem LBJ, Gortata, Gasola starszego i eks-męża Evy Longorii Tonego Parkera

Odnośnik do komentarza

To prawda, play-offy to czas all-starów. Mi niestety taka lokomotywa wypadła (Irving) a reszta nie dała rady tego zbilansować. Drugi sezon z rzędu mega RS a potem wpadam pod rozpędzony pociąg w PO.

2 godziny temu, Brachu napisał:

W niektórych kategoriach różnice w sobotę były na poziomie kilku setnych procenta.
 

Setne % przy FG i FT to akurat sporo, ale jeśli decyduje 3 miejsce po przecinku to już jest stykowo :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wujek Przecinak napisał:

Ja nie miałem od początku w składzie żadnego All-Stara. Towns i Butler to nie jest najwyższa półka. Doszedłem przeciętniakami do czwórki :)

No ja gdyby nie wpadka (?) z Brachem, zaczynałbym finał, bo z Husytami prawdopodobnie bym półfinał już wygrał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...