Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

W grze o PO zostały już tylko trzy ekipy:) Kolki, Melery i Brachy.

Kolki grają z Jasonami, ja z Melerami. Brachu musi wygrać i patrzeć się na mecze innych. 

Meler ma ogromna szanse mnie ograć, bo moja ekipa dołuje, a ja szukam rożnych opcji na PO. Oczywiście nie poddam się, ale to może być jednostronny mecz. Oj będzie ostro i bardzo ciekawie :) 

Odnośnik do komentarza

Week 20 zakończony, oj działo się sporo w tym tygodniu

 

Wrocław Imps – Rzeszów Thunder 5-4

Porażka Rzeszowa na własne życzenie. W sobotę zostawił świetne linijki Balla na ławce, więc mogło być nerwowo.  Ale mimo porażki, witamy Thunder w Play Offach! Imps już na 100% wygrywają Regular Season drugi raz z rzędu.

 

Suwałki Rednecks – Wrocław Bubbels 4-5

Wow, mega zaskoczenie. W sobotę byłem pewien, że jest już po meczu, a tu Bubel rzutem na taśmę jedną zbiórką i 3 asystami ogrywa kolka, który nie może być jeszcze pewien udziału w PO.

 

Azja Basketball – Warszawa Wombats 3-6

Mecz nie wymaga komentarza. Typowy mecz Azji od kilku kolejek – szeroko rozłożone nogi i przyjmowanie kolejnych porażek.

 

Bytom Pirates – Pabianice Hussites 5-4

Co karma zabiera, po chwili oddaje. Po ostrej szarży na FA i korekcjach statystyk Bytom wygrywa (o jedną trójkę i 1 rzut osobisty!) bardzo ważna spotkanie i w zasadzie awans do PO jest tylko w jego rękach.

 

BolesławiecWildboars – Łodź Dossers 3-6

2 steale i 6 punktów – tyle powoduje, że Bolesławca nie zobaczymy w PO. Dosser odparli atak rywala i w ostatnim dniu przechylili szale zwycięstwa na swoją stronę. Szanse na PO ma spore, ale musi patrzeć na inne wyniki.

 

Wrocław MadDogs – Warszawa Blackhawks 7-2

Mecz bez historii, MadDogs zapewnia sobie miejsce na pudle RS z realną szansą na drugie miejsce.

 

Dąbrowa Lions – Płock Tigers 6-3

Mecz bez ciężaru gatunkowego, ale Dąbrowa kolejny fajny mecz. Gdyby bardziej się przyłożył w trakcie sezonu, pewnie miałby jeszcze szanse na PO.

 

Tabela:

2112500.jpeg

i już ostatni w tym sezonie projektor

https://files.fm/u/qykt4kzh

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

2 na 4 mecze wygrane. Cel osiągnięty. W ostatnim meczu fazy grupowej zapowiada się brutalna wygrana Piratów z Wombatami. To było niestety do przewidzenia. A po wypadnięciu Butlera to już w ogóle. Jeżeli nie zdarzy się cud Piraci po nas przejadą niczym walec.

Czas myśleć o zmianach w składzie na PO :)

Odnośnik do komentarza

A normalnie, z Jasonem 1 rzutem wolnym. Wcześniej z Bubbles 1 zbiórką i 3 asystami. Przed tym z Wombatem o 3 TO :) Ogólnie strasznie dużo pecha, ogromna ilość kontuzji i "Outów", połączone z brakiem czasu na przemyślenie i odwrócenie strategii :) No i jakoś ta liga ma ogromną niechęć do robienia wymian ze mną, ale na to już nic nie poradzę :)

 

Powodzenia w PO Brachu, nakop jasonxowi :P

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
A normalnie, z Jasonem 1 rzutem wolnym. Wcześniej z Bubbles 1 zbiórką i 3 asystami. Przed tym z Wombatem o 3 TO Ogólnie strasznie dużo pecha, ogromna ilość kontuzji i "Outów", połączone z brakiem czasu na przemyślenie i odwrócenie strategii No i jakoś ta liga ma ogromną niechęć do robienia wymian ze mną, ale na to już nic nie poradzę
 
Powodzenia w PO Brachu, nakop jasonxowi
Nie dziękuję
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...