Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, jasonx napisał:

uu grube dissy widze idą. Ty się lepiej zajmij swoim składem, a nie podkładasz się Rzeszowowi.

Udowodnij albo przeproś :P

Gdzie się podkładam, hę? Jedynym, który jest u mnie do wywalenia na tę chwilę jest Beasley, ale on może znowu dzisiaj odpalić :P 

Sota będzie teraz mniej grała, więc wpier... mogę zbierać od każdego :)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, petemitchell said:

Panowie tak poza tematem, jeśli będziecie mieć wolne miejsce w nowym sezonie to zgłaszam chęć gry. Opole tez chce mieć swoją ekipę!;)

 

Możliwe, że coś się znajdzie, ale musisz tu wrócić około sierpnia/września, bo do tego czasu pewnie wszyscy zapomną o tym poście :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mecz z Thunder prawdopodobnie przegramy. Uprzedzając zarzuty Jasona o rozkładanie nóg informuję: trudno mi rotować składem kiedy na ten moment on mi pasuje i każdy zawodnik daje jakieś punkty. Nie wywalę wyoutowanych Melo lub Barnesa, bo byli i są wartościową częścią ekipy. Panowie będą niezbędni w kolejnych meczach. Stephensonowi pechowo wypadł jeden mecz, a ostatnio naprawdę nieźle się spisywał. Lopez podobnie. Jedyny niewypał ostatnich dni Sato już poleciał.

Rzeszów ma zbyt dobrą ekipę, żeby pokonać składem z urazami. Także Jason ssij :P

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Mecz z Thunder prawdopodobnie przegramy. Uprzedzając zarzuty Jasona o rozkładanie nóg informuję: trudno mi rotować składem kiedy na ten moment on mi pasuje i każdy zawodnik daje jakieś punkty. Nie wywalę wyoutowanych Melo lub Barnesa, bo byli i są wartościową częścią ekipy. Panowie będą niezbędni w kolejnych meczach. Stephensonowi pechowo wypadł jeden mecz, a ostatnio naprawdę nieźle się spisywał. Lopez podobnie. Jedyny niewypał ostatnich dni Sato już poleciał.

Rzeszów ma zbyt dobrą ekipę, żeby pokonać składem z urazami. Także Jason ssij :P

Sam ssij ujku :P Najpierw poematy piszesz, że nic nie ruszasz a potem mi waivera zbierasz sprzed nosa

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam wszystkich utrzymujących że to całe Yahoo to jest zajebisty tool do fantasy. Teraz muszę podjąć decyzję o ewentualnym FA pickupie na podstawie których wyników? tych z appki czy tych z jakże zajebistej strony? Bo są zupełnie inne xD

W obu meczach prowadzę 5-4, ale w zupełnie innych statach i z innymi wynikami.

RMoDCr7.png

 

vs 

 

KQ5Skzn.png

Ah, teraz zauważyłem, że w apce de facto jst 6-3 xD 

 

TOP!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...