Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym chciał znowu być wredny, ale jakim cudem ten trejd został przybity?

 

Z jednej strony idzie dwóch graczy z TOP15 na średnich i startujący PG Spurs, który w kontekście dynastii powinien być wart dużo dla każdego znającego chociaż kawałek historii player development w San Antonio, a z drugiej ledwo biegający po parkiecie Favors, który cholera wie gdzie będzie za dwa tygodnie, bo w Jazz tylko przeszkadza, i francuz z TOP80. Zazwyczaj dużo można zrozumieć z tłumaczeń "poszkodowanego" GM'a, ale ta wymiana jest tak komicznie nierówna, że tłumaczyć to mogę tylko missclickiem.

 

Myślałem, że tam zamiast Vucevicia idzie Sasha Vujacic :D:lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Wujek Przecinak said:

Jason oddaje trzech solidnych zawodników, za gwiazdę, zawodnika perspektywicznego i inwalidę. 

Czy to aż taki nierówny trejd? Kwestia dyskusyjna :) Patrząc na statystki z ostatnich tygodni to ta wymiana ma sens dla Płocka. Płock wzmacnia rotację w składzie kosztem All Stara. 

No proszę Cię..

 

Jak rzucisz okiem na statystykę z całego sezonu, po kątem fantasy z obliczonymi "wartościami" poszczególnych statów, to wychodzi:

Irving - TOP15
Vucević - TOP15 (kontuzja)
Murray - perspektywiczny, ale na razie szrot

kontra

Fournier - TOP80
Favors - TOP80 (historia kontuzji dłuższa niż umoczonych polityków)

Harrell - szrot, FA, nazywaj jak chcesz.

Odnośnik do komentarza

Liczyc ze Vuk po urazie (cholera wie kiedy wroci) bedzie goatem to lekkie naduzycie.

Wszystkie argumenty juz omowilisy na PW. Jak uwazasz ze to kant albo cus to zablokuj trejd, ja plakal nie bede.

Juz wklejalem Ci projekcje ze "nowy Plock" wygralby ze "starym". Bez glebii skladu Tigers o PO nie moga nawet myslec. Negocjowalismy z tydzien i kazdy wie co zyskuje a co traci ( Plock wyjscie na kilka kategorii i solidnego keepera).

Imo wiecej krzywdy bys zrobil Plockowi niz mi cofajac deal. Ale rozstrzasac sie nad tym bym nie mial zamiaru.

Odnośnik do komentarza

Kolek, a zobacz teraz jak wygląda ta opcja na ten moment i perspektywę walki Tigers z Wombatami? Płock bierze trzech graczy gotowych do gry i nabijających ostatnio całkiem niezłe staty. Płock walczy o PO, Jason gwałciciel chce Irvinga, bo marzy mu się wygranie ligi. 

 

Wcale bym się nie obraził jakby ten trejd został zablokowany :) Blokuj Kolek :D

Odnośnik do komentarza

Nie znam historii :) ale nie rozumiem tego mechanizmu? Czemu w ogole ma sie vetowac trade'y? Jaka logika za tym stoi? Każdy trade jest mi nie na rękę, bo dwaj moi rywale dogadali się i każdy z nich uważa że będzie mocniejszy dzieki temu. Wolałbym żeby nikt nie trejdował, to mam wszystko wetować? 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Meler said:

Nie znam historii :) ale nie rozumiem tego mechanizmu? Czemu w ogole ma sie vetowac trade'y? Jaka logika za tym stoi? Każdy trade jest mi nie na rękę, bo dwaj moi rywale dogadali się i każdy z nich uważa że będzie mocniejszy dzieki temu. Wolałbym żeby nikt nie trejdował, to mam wszystko wetować? 

 

Mechanizm jest taki, że ludzi sobie robią wymiany, a jak widzisz coś totalnie nierównego, gdzie jeden gość robi drugiemu z dupy jesień średniowiecza, to klikasz Veto, bo to jest niesprawiedliwe wobec reszty ligi :)

 

Ja nie będę korzystał z uprawnień Comisha i nie będę blokował ;) Decyduje liga. Każdy ma głos, każdy robi co z tym chce :)

 

1 hour ago, jasonx said:

Liczyc ze Vuk po urazie (cholera wie kiedy wroci) bedzie goatem to lekkie naduzycie.

Wszystkie argumenty juz omowilisy na PW. Jak uwazasz ze to kant albo cus to zablokuj trejd, ja plakal nie bede.

Juz wklejalem Ci projekcje ze "nowy Plock" wygralby ze "starym". Bez glebii skladu Tigers o PO nie moga nawet myslec. Negocjowalismy z tydzien i kazdy wie co zyskuje a co traci ( Plock wyjscie na kilka kategorii i solidnego keepera).

Imo wiecej krzywdy bys zrobil Plockowi niz mi cofajac deal. Ale rozstrzasac sie nad tym bym nie mial zamiaru.

 

I tak jak Ci mówiłem tam, fakt jest taki, że w perspektywie krótko i długo terminowej zyskujesz fchuj :) Jeżeli lidze to nie przeszkadza, to jest ok. Coco-jambo i do przodu :) 

Odnośnik do komentarza

W długo, możliwe że tak. Alle tu jest gambling Vukiem. Krótko już Ci pokazywałem, że Płock zyskuje na pewno. Czy ja? Na value może tak, ale na kategoriach niekoniecznie.

No i to jest liga keeper, a Evan spokojnie te 10$ na keepa bedzie wart.

Zarówno ja i Płock w przyszłym sezonie bedziemy grali dalej, wiec o jakis podkladkach tez mowy być nie może.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, jasonx said:

Alle tu jest gambling Vukiem.

 

Gambling graczem, który historycznie jest TOP30-50 w 9cat.. Kosztuje zazwyczaj 25-40$ na draftach :) 

 

2 hours ago, jasonx said:

Krótko już Ci pokazywałem, że Płock zyskuje na pewno.

 

jasonx, pokazałeś mi tylko, że słaby skład ma lepiej podzielone kategorie, ale to nie znaczy, że jest mocniejszy.. chłop traci całą taczkę ziemniaków za garść marchewki. Obiad będzie smaczniejszy, ale jedzenia jednak mniej :);) 

 

2 hours ago, jasonx said:

Czy ja? Na value może tak, ale na kategoriach niekoniecznie.

 

No racja. Strzelisz kolejną, tym razem może nawet równą wymianę i to łatwo skorygujesz. Problemem jest ta wymiana taczki za garść :)

 

2 hours ago, jasonx said:

No i to jest liga keeper, a Evan spokojnie te 10$ na keepa bedzie wart.

 

No właśnie. W tej chwili według produkcji w sezonie 17/18 Vucevic jest wart 37$, Irving 35$, Fournier 14$, Favors 12$, a reszta równe 0$.

 

No i jak w tym trejdzie może być równość :) Wypaczanie rywalizacji i tyle, ale każdy sam decyduje czy klika "Veto", czy nie :)

Odnośnik do komentarza

Co sezon jest jakas burza o trejd ostatnio i zawsze okazywalo sie burza w szklance wody. Ale fajnie, ze temat ozyl :keke:

W kazdym razie napisalem co mialem napisac. Jak pojdzie blok focha nie strzele. Choc uwazam, ze  kokek demnizuje ale jego prawo, kazdy ma swoje racje ;)

make love not war bro!

Odnośnik do komentarza

Czuję się wywołany do tablicy :D. Sądzę, iż jest to trejd sprawiedliwy. Zatwierdziłem go w pełni świadomie, po długich rozważaniach i negocjacjach z Jasonxem. Każdy ma oczywiście prawo zawetować, ale potrzebuję głębi, a ten trejd może ją zapewnić :). Zwłaszcza, że minie jeszcze parę tygodni zanim Vucević wróci, a po kontuzji wcale nie musi odzyskać dawnej formy :>. Jeśli odzyska, stracę długoterminowo, ale nie widzę w tym trejdzie oczywistych problemów z równością ;).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...