Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmiany o północy robiłem? LOL :)

 

To może ktoś ma dostęp do mojego konta i coś mienia? Nie wiem, ale wiem na pewno że o północy na Fantasy NBA miałem grubo wyjebane ;)

Jason, mi nie chodzi o to czy przez to wygram czy przegram.


Sprawia mi radochę jak DeAron Fox najebie punktów, albo jak Dennis Smith którego uważam za największy steal w dziejach draftu ;) gra zajebiście. A potem okazuje się, że są na benczu, a teraz mówisz mi że ktoś o północy zmieniał mój skład (?).

 

Skoro wszyscy utrzymują, że strona jest zajebista, tylko ja z niej nie umiem korzystać najwyraźniej, to chyba znak że się nie nadaję. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sory. to byla polnoc w Estadas Unitos wiec przed 9 u nas.

Sat Jan 13 11:59pm PST

 

W kazdym razie jesli robisz przed 9 to na stary dzien jeszcze.

 

Postaram sie pozerkac codziennie po poludniu czy masz ok ze skladem i jak cos bedzie nie tak to dam Ci znac na PW. Moze dojdziemy co Ci sie sypie.

Bo problem nie jest po stronie yahoo imo bo wtedy inni by mieli podobny problem.

Odnośnik do komentarza

Serdecznie dziękuję ekipie Mad Dogs za mecz :) Zgodnie z moimi przewidywaniami po przegranej z Jasonami przyszła wygrana :)

Być może gdyby zawodnicy Mad Dogs rozegrali więcej meczów w tygodniu wziąłbym w tyłek, ale mieliśmy szczęście.

Żeby tradycji stało się zadość w tym tygodniu powinniśmy przegrać z Lions i wiele wskazuje na to, że tak się stanie :)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Brachu napisał:

Moi zawodnicy, po spożyciu eliksiru z ulicy Włókienniczej nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa z Suwałkami. Skończyło się pewnym 7:2.

Teraz pora na lidera z Wrocławia.

Będzie ciężko.

Jak wygrasz z Jasonem stawiam Ci flaszkę :D Jestem fanem Twojej ekipy :)

Odnośnik do komentarza

@ prosil, prosił i wyprosil ;)

 

Kolejka numer 13 za nami, dla niektórych szczęśliwa dla innych pechowa. Nie brakowało emocji na pewno.

 

Wrocław Imps – Wrocław Bubbels 4-5

Choćbym stawał na głowie, nie dało się tego wygrać. Rywale w połowie tygodnia chyba zażyli kulki mocy i zaczęli wykręcać statystyki, który doścignąć nie mogłem. Nie wiem, czy tacy gracze jak Theis, Anderson czy Al. Jefferson powtórzą mecze z 2 stealami. Jak stwierdziłem, że idę jednak w FG% (i udało mi się to nawet na chwilę obrócić), załatwił mnie Wiggins swoim 8/11 w ostatnim meczu. Gratuluje Bubblowi, choć obstawiam, że drugiego takiego meczu w sezonie nie powtórzy.

 

Suwałki Rednecks - Łodź Dossers 2-7

Bardzo dobry mecz Dosserów, ale Suwałki raczej mu w wygranej nie przeszkadzały, biernie przypatrując się waiverom i free agentom

 

Azja Basketball – Rzeszów Thunder 2-7

Kalka meczu powyżej. Zaangażowany Rzeszów vs bierna Azja. Wynik pojedynku mógł być tylko jeden. W zasadzie by-week dla mistrzów.

 

Bytom Pirates – Warszawa Blackhawks 5-4

Pomimo urazów i działania sił nadprzyrodzonych, które same zmieniały skład w Bytomiu, Piraci wyszarpują wygraną. Ale było na mega styku. Finalne różnice 0,001% (!!) zarówno w FG jak i FT to kwestia jednego celnego/niecelnego rzutu.

 

BolesławiecWildboars – Płock Tigers 6-3

Bolesławiec powoli wraca na dobre tory. Ale czy spóźniony finisz da play-offy? Brawa dla Płocka za walkę do samego końca., o to w tej zabawie chodzi.

 

Pabianice Hussites – Dąbrowa Lions 6-2

Wynik nie do końca oddaje emocje. Dąbrowa zaszturmował rynek FA wydając cały budżet na waiverów i finalnie było blisko. 1 rebs, 1 steal, 1 blok więcej i wygrana pojechałaby w drugim kierunku. Chyba Lions zostawili wygraną poza kadrą, nie wstawiając Brooka Lopeza przez kilka dni.

 

Warszawa Wombats – Wrocław Mad Dogs 7-2

Nie ma bata na Wombata! Mad Dogs było na straconej pozycji już przez sam terminarz, ale cyferki wykręcana przez Wombaty były imponujące. W takiej formie nikt by ich w tym tygodniu nie pokonał.

 

Tabela

2108185.jpeg

 

walka o PO będzie pasjonująca do końca. Przypominam, że o pozycji w tabeli decyduje ilość spotkań od ostatniej porażki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...