Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, jasonx said:

Nie bez nerwów, ale udało się ugryźć Wombata. Podsumowanko po południu ;)

 

P.S. @kolek23 nie da się ustawić jakiś tiebreakerów? bo stanowczo za dużo remisów w tym sezonie w lidze :)

 

Czy ja wiem, czy jest sens? Wygrywajmy kategorie, to nie będzie remisów :P

 

Można nawet grać tak, żeby wynik każdej kategorii się liczył do tabeli (w sensie wynik meczu to 6-3 np.), ale osobiście zdecydowanie preferuję tą opcję, którą mamy teraz.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, jasonx said:

To ze mozna grac kazda kategorie osobno to wiem.

Chodzi mi, czy przy naszym trybie są jakiekolwiek opcje wyłaniania zwycięzcy przy 4-4? Bo moze nie ma nawet technicznej mozliwosci i wtedy EOT

 

No w tej chwili na 100% nie mogę zrobić nic. Po sezonie? Nie wiem.

 

Inna sprawa, że to imo nikomu niepotrzebne. Jak ktoś ma 0-0-20, to tak samo, jakby miał 10-10-0, będzie równo na .500. Nie wiem czemu ma służyć zmiana.

Odnośnik do komentarza

@kolek23, temu że remisy w koszykówce są nienaturalne. Wiadomo, że nie w tym sezonie, ale warto by poznać, czy są jakiekolwiek możliwości.

 

---------------------------------------

Pierwszy tydzień noworoczny za nami. Krótkie podsumowanie week 12

 

Wrocław Imps – Warszawa Wombats 5-3

Obie drużyny zagrały świetny tydzień i śmiem twierdzić, że w każdym innym meczu Wombat zgarnąłby pełną pulę. Prowadziliśmy od 1 dnia do ostatniego, ale finalnie było bardzo blisko. 1 rebs więcej, z 3-4 celne rzuty i wynik byłby w drugą stronę. Warto zauważyć, że to pierwszy mecz w sezonie, w którym nie wygrałem zbiórek (tym razem remis).

Jak kogoś interesują takie statystyki https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/37195/headtoheadstats?pt=P&type=record

 

Suwałki Rednecks – Rzeszów Thunder 4-4

Wow to było fajne meczycho. Prowadzenie przechodziło z rąk do rąk niczym gorący kartofel. Finalnie chyba dość pechowo Rzeszów nie wygrał w stealach (Rubio czy Lee w ostatni dzień bez żadnego przechwytu, gdzie np. taki Lee stealował regularnie od 10 spotkań). Remis w sumie sprawiedliwy, choć Rzeszów może czuć niedosyt.

 

Azja Basketball – Warszawa Blackhawks 4-4

Kolejny mecz trzymający w napięciu do samego końca, choć tu zdecydował uraz Randolpha i resty Leonarda. Choć Warszawa przy większej aktywności na FA spokojnie mogłaby to wygrać.

 

Bytom Pirates – Płock Tigers 6-3

Bytom w końcu zwycięski! Płock robił co mógł, ale genialne linijki Embiida i Currego odpowiedzi znaleźć nie miał możliwości

 

BolesławiecWildboars – Dąbrowa Lions 4-5

Dąbrowa kontynuuje zwycięską serie i staje się kandydatem do PO. Bolesławiec robił co mógł, ale zabrakło piątej kategorii, w której by mógł być konkurencyjny.

 

Pabianice Hussites – Wrocław Mad Dogs 4-5

Kalka meczu powyżej, tu także zabrakło 5 kategorii dla Pabianic. Była szansa ewentualnie w fg%, ale Jednorożec ewidentnie w tej kwestii w tym tygodniu nie miał dobrego okresu.

 

Wrocław Bubbels – Łodź Dossers 5-3

Na początku tygodnia wydawało się, że to Łodź zgarnie komplet punktów, ale Bubbel sprawnie obrócił wynik na swoją stronę i nie wypuścił wygranej do końca. Tu także zabrakło jednej kategorii. Może Dosser mógł szybciej przyatakować steale, ale to tylko gdybanie.

 

 

Aktualna tabela

2107358.jpeg

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, jasonx said:

Na razie to dyskusja akademicka. Jak kolek poda możliwe opcje to wtedy będziemy rozkminiać.

Może punkty jako tiebreaker? Może jakiś wyliczany index ze wszystkich stat? A może home field adv? Wszystko byłoby do rozważenia, pod warunkiem, że będzie dostępne.

 

Fuj :>

 

Dawać jakieś gupie przewagi poszczególnym kategoriom, czy sztuczny "factor"... jakbym przez takie coś przegrał, to bym się wkurwił bardziej niż na PG13 z jego 2/17 :D ale rozumiem, że to akademickie rozważania, zobaczymy jakie są opcje po sezonie. Mam nadzieję, że nie ma żadnych :P 

 

Aj i myślenie o fantasy jako "koszykówce" to imo jeden z podstawowych błędów :P ale rozumiem, że niektórym to jest potrzebne do dobrej zabawy ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

no to dla mnie kwintesencja h2h. inaczej bym optowal za graniem roto ;)

Ja kazdy tydz traktuje jak mecz, z ktorego ktos wychodzi z tarcza a ktos na tarczy. Jakos nie przemawia do mnie opcja monety stawajacej kantem ;)

Tzn  zeby nie bylo, czy sie da czy nie to nic nie zmieni, po prostu jestem ciekaw czy sa na to opcje czy yahoo tego nie przewidzialo ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...