Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Brachu napisał:

Mecz był zacięty ale utrzymany w przyjaznej atmosferze. Gracze obu drużyn stwierdzili, że spędzą Święta w miłej atmosferze i nie chcieli skrzywdzić rywali. Po meczu GM udali się do Grand Hotelu na śledzika.

Życzę powodzenia Wombatom w kolejnym meczu.

Nic dodać, nic ująć Brachu :* <3

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sorki za opóźnienie, ale już nadrabiamy z kolejką numer 11

 

Wrocław Imps – Pabianice Hussites 4-5

Prowadziłem  od pierwszej minuty do ostatnich 3 sekund drugiej dogrywki meczu Lakers-Rockets. Jeszcze idąc spać nad ranem prowadziłem 6-3 z szansą na 7-2. Rzutem na taśmę Pabianice obróciły FT%. Gdyby CP nie rzucał tylko 4 wolnych w końcówce, albo gdyby choć jednego nie trafił, wygrana byłaby dla nas. A tak w dramatycznych okolicznościach Pabianice wyszarpują nam wygraną z gradła.

 

Suwałki  Rednecks – Warszawa Blackhawks 2-6

Spora niespodzianka, ale Suwałki zmagały się z urazami Lillarda i Oladipo. W Warszawie każdy zagrał solidnie i to wystarczyło

 

Azja Basketball – Płock Tigers 2-7

W mojej osobistej opinii tak długo jak Azja będzie miała w składzie niegrających Monroe i Okafora, tak długo będzie zbierać baty. Do tego  urazy Bradleya i Johnsona + brak ruchu na FA. Płock w zasadzie musiał tylko ustawiać skład, żeby spokojnie wygrać.

 

Bytom Pirates – Dąbrowa Lions 2-7

Coś się w Bytomiu zacięło. Chyba Fox niepotrzebnie blokuje slot w składzie (ale to tylko moja opinia). Za to Dąbrowa zaczyna być niebezpieczna dla każdego i wobec powrotu Thomasa może jeszcze sporo skoczyć w tabeli. To się może nawet skończyć playoffami.

 

BolesławiecWildboars – Wrocław Mad Dogs 4-5

Bardzo ciekawy pojedynek dwóch wytrawnych graczy. Bolesławiec znów przegrywa bardzo pechowo i ku wielkiemu zaskoczeniu po tej kolejce spada na ostatnią pozycję. Moim zdaniem to jest mimo wszystko ekipa na Play Offy, ale musi zacząć wygrywać.

 

Warszawa Wombats – Wrocław Bubbels 8-1

Blow out, ale na własne życzenie Bubelków. Jak się zostawia na ławce mecz życia Kantera to nadrobić to ciężko. Dlla mnie na tą chwilę Wombaty to najlepsza ekipa w lidze.

 

Rzeszów Thunder – Łodż Dossers 5-4

Bardzo ciekawy pojedynek dwóch ekip z aspiracjami na Play Offy. Różnice były niewielkie, ale Rzeszów pokazał mistrzowski sznyt i sukcesywnie zbiera kolejne punkty i pnie się w tabeli.

 

 

Aktualna tabela

2106730.jpeg

 

ten tydzień szykuje się pasjonująco, całe top 6 gra między sobą.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

My najlepsi? Jason odstaw te dziwne pigułki, które bierzesz :D

Mecz z Bublami mnie zaskoczył. Liczyłem na wyrównane spotkanie, a prowadziłem pewnie od początku do końca nie musząc wykonywać niemal żadnych ruchów.

Moi zawodnicy mieli zdecydowanie dobry tydzień :) Przede mną przegrany przez z Impsami Jasona, a następne mega ważne spotkanie z Mad Dogs. Ciągle wierze, ze uda nam się zagrać w play-offach :) Oby Rivers już jutro wrócił do gry :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jasonx napisał:

Od kiedy Ty po 2 dniach podsumowujesz? ;) Teraz bedziesz mial przewage spotkan, takze to sie moze wywrocic do gory nogami.

Założysz się? Ja już przed meczem wiedziałem, że w dupkę wezmę. Dlaczego? Tutaj nawet nie chodzi o sympatię do Ciebie i to, że zajebiście ogarniasz Fantasy :D Po prostu moje misie łapią fazy co drugi tydzień :D Jeden tydzień bombowy, jeden ch... :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...