Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Karma wraca. Tydzień temu wygrałem o 1 punkt, dziś przegrałem o 0,003% FG (czyli 2 celne rzuty).

Gratulacje lucas, robiłem wszystko co mogłem żeby to obrócić i szczerze mówiąc do meczu Atlanty wydawało mi się, że może się udać. Niestety Schroeder zagrał kosmiczne jak na niego %.

 

Podsumowanie będzie wieczorem, żeby nie było że strzelam focha po porażce ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Bolesławiec to niewygodny przeciwnik, ale starałem się kontrolować sytuację. Na niedzielę zostawiłem jeden ruch na wszelki wypadek, ale uznałem, że zaryzykuję i zostawię skład jaki mam. Udało się względnie spokojnie wygrać. Zobaczymy w tym tygodniu czy słusznie zostawiłem kilku zawodników :)

Odnośnik do komentarza

No to siup z tygodniem numer 8

 

Wrocław Imps – Azja Basketball 4-5

Mecz trochę „sponsorowany” przez kontuzje, ale może i dzięki temu ciekawszy. Pomimo teoretycznej przewagi Lucasa już na starcie, cisnąłem ile tylko było możliwe. I w zasadzie wszystko poszło idealnie, ale.. uciekły mi FG%, które na starcie zakładałem, że biorę w ciemno. Skończyło się na różnicy 0,003%, czyli jakby nie patrzeć 2 celne rzuty. Gdybym nie wstawił na niedziele Bembrego.. (miałem taki plan, a finalnie rzucił 0/3) Gdybym zamiast Bembrego brał Ilyasove.. (też był takowy plan). Gdyby Schroder nie zagrał na 60% w niedziele.. Gdybać można, ale koniec końców po prostu trzeba rywalom pogratulować wygranej. Wole przegrywać takie mecze niż wygrywać jak przeciwnik szeroko rozkłada nogi.

 

Wrocław Mad Dogs – Suwałki Rednecks 6-3

Mecz w zasadzie bez historii. Odniosłem wrażenie, że GM Wieśniaków odpuścił ten tydzień, w każdym razie nie próbował wywierać presji.

 

Bytom Pirates – Wrocław Bubbels 3-5

Bardzo ciekawe spotkanie, zakończone minimalną wygraną wrocławian. Bubbel wziął wszystkie stykowe kategorie. 0,0002(!) % różnicy w FG, 2 bloki, steale na remis. Obaj rywale w czwartek „restowali” ( ;) ) swoje gwiazdy, co też wpłynęło na wynik. Ale licząć na szybko, 5 bloków Embiida, 3 steale całej ławki + niezły % - to by się skończyło 6-3 dla Bytomian.

 

Bolesławiec Wildboars – Warszawa Wombats 2-7

Spodziewałem się emocji i w zasadzie jakieś wielkiej różnicy w kategoriach nie było. Ale mam wrażenie, że Wombaty miały to pod kontrolą i trzymały rękę na pulsie.

 

Pabianice Hussites – Łodź Dossers 1-8

Blowout! Świetny mecz całej ekipy Dosserów, trafione ruchy na FA. Husyci chyba nawet nie wiedzą, co ich trafiło ;)

 

Dąbrowa Lions – Rzeszów Thunder 3-6

Nie wiem, czy Lwy już tankują, ale ich aktywność na rynku FA jest zerowa. Na ten moment chłopiec do bicia i wynik mógł być tylko jeden

 

Płock Tigers – Warszawa Blackhawks 5-4

Płock powtórzył manewr z zeszłego tygodnia i znów odstawiał graczy, żeby pilnować strat i tym razem się udało. Choć w FT też było blisko. Warszawa może być niedługo groźna, bo wraca Kawhi Leonard.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Co do kontuzji, to ogólnie jest jakiś wysyp i tu się zgodze.

Natomiast miałem wrazenie, ze mogles sprobowac agresywniej isc na FA. Mozliwe, ze wyniku by to nie zmienilo, ale w pewnym momencie odnioslem wrazenie, ze wywiesiles biala flage na ten tydzien (zapewne z powodu urazów).

U Twojego rywala z zeszłego tygodnia w tej chwili sa out WCS, DAR, Collins czy Love.

 

Co do opinii - sa subiektywne ;) Nikt Ci nie broni pisac własnych podsumowań :P

Odnośnik do komentarza

miałeś 5 :P

No nie robie dochodzenia czemu nie miales czasu. To tylko gra i zabawa i kazdy poswieca tyle na ile ma ochote ;)

Ja tylko stwierdzam, ze dało sie wycisnac wiecej :P Ja z lucasem też gralem bez 4 graczy i w sume dużo mi nie brakło, żeby to obrócić.

Bardziej to obudź kolegę z Dąbrowy z letargu, to ten to dopiero odpuscil FA :keke:

1 ruch w zeszłym tygodniu i to wymiana Aminu na kontuzjowanego Isaaca..

Odnośnik do komentarza

@kolek23

 

Jak interpretujemy wyboldowane?

 

Handicap dla drużyn słabszych - w zależności od zajętego miejsca w danym sezonie, budżet każdej kolejnej drużyny na keeperów i aukcję przed następnym sezonem będzie się zwiększał o 2$

 

Miejsce po RS czy po PO?

I IMO, może dać nagrodę w postaci dodatkowych 2-3$ za wygranie consolation bracket?

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, jasonx said:

@kolek23

 

Jak interpretujemy wyboldowane?

 

Handicap dla drużyn słabszych - w zależności od zajętego miejsca w danym sezonie, budżet każdej kolejnej drużyny na keeperów i aukcję przed następnym sezonem będzie się zwiększał o 2$

 

Miejsce po RS czy po PO?

I IMO, może dać nagrodę w postaci dodatkowych 2-3$ za wygranie consolation bracket?

 

Miejsce po RS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...