Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

5 tydzień za nami. Emocji było więcej niż się na początku zapowiadało

 

Wrocław Imps – Warszawa Blackhawks 6-3

Seria bez porażki trwa. W tym tygodniu zrobiliśmy klasyczne „Dubs”. Cały tydzień blisko, po czym ostry run w piątek i nie było czego zbierać ;) Ale dziękuje rywalowi za podjęcie rękawicy i walkę.

 

Suwałki Rednecks – Warszawa Wombats 5-4

Tu trochę bez emocji. Rywale szybko obsadzili poszczególne kategorie i walka była tylko w stealach (które Wombat wygrał dzięki np. dobraniu Brewera). Ale i tak zabrakło jeszcze jednej kategorii.

 

Azja Basketball – Pabianice Hussites 6-3

Pabianice przegrało z urazami (Goberta, Paul, Beverley) i z brakiem ruchów na rynku FA. Choć w % było w miarę blisko.

 

Bytom Pirates – Biol;esławiec Wildboars 5-4

Pomimo świetnych linijek Embiida czy Hardena, GM Bytomia sam sobie zgotował niepotrzebne emocje nie ustawiając składu w jeden z dni. W zasadzie jakby z niedzieli na poniedziałek GM Dzików był na nogach o 3 w nocy był na nogach, to mógł odstawić od składu Murraya i wygrana pojechałaby do Bolesławca.

 

Wrocław Bubbels – Rzeszów Thunder 4-5

Mistrzowie kontynuują dobrą passę. Choć trzeba przyznać, że ta wygrana przyszła z dużym szczęściem (o 2 punkty, 3 straty i 0,004%, każdą stykową kategorie wygrał Rzeszów).

 

Wrocław Mad Dogs – Płock Tigers 6-3

Było sporo emocji, ale finalnie faworyt wygrał, choć spora w tym „zasługa” urazów Conleya i Gallo.

 

Dąbrowa Lions – Łodź Dossers 5-4

To co się upiekło w Bytomiu, w Łodzi już nie przeszło. Dossers chyba zapili i zapomnieli ustawić składu w sobotę. Efekt? 3 bloki zostawione na ławce i przegrana.. 2 blokami. Dzięki temu nie mamy już w lidze drużyny z kompletem porażek.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Meler napisał:

LOL, rzeczywiście. Jestem przekonany na 1000% ze ustawiałem, nie wiem co się odjebało. 

Kwestia kiedy ustawiłeś. Bo jak np. dzień czy dwa wcześniej a w międzyczasie zrobiłeś ruch na FA to Ci się to mogło rozpierdzielić.

Ale w tym konkretnym przypadku, jakbyś ustawił skład to byś finalnie przegrał :keke: Dlatego nie lubię kategorii TO (i jestem zdecydowanym fanem kategorii A/T Ratio)

Odnośnik do komentarza
Kurde strszna bida na FA dzis, jeden mecz tylko w NBA.
W sumie jakiekolwiek cyferki to mogą wykęcić Pondexter albo Hart, od biedy Zipser jak powącha parkiet :-k
 
A w czwartek Święto Dziękczynienia i brak jakichkolwiek spotkań.
muszą kiedyś odpocząć i porządnie się najeść, żeby dobrze grać
Odnośnik do komentarza

No to jedziemy z kolejną kolejką

 

Wrocław Imps – Rzeszów Thunder 5-4

Przez dziwny rozkład terminarza zamiast spokojnego zwycięstwa było trochę nerwów. Praktycznie nie mogłem korzystać z FA i co chwilę trzeba było kogoś odstawiać. Udało się dowieźć wygraną, ale okupiłem ją niestety kontuzją Walla, co stawia mnie mocno pod ścianą przed kolejnym meczem.

 

Suwałki Rednecks – Wrocław Bubbels 5-4

Bubbels mocno gonili, ale koniec końców przejmując kilka kategorii stracili wygraną w stratach. Choć warto dodać, że gdyby nie mały szpital, wynik mógłby być w drugą stronę.

 

Azja Basketball – Warszawa Wombats 3-6

Emocje do ostatniego dnia i rzutem na taśme Wombaty przejęły zbiórki o FG%. Zdecydowały lepsze jakościowo ruchy na FA.

 

Bytom Pirates – Pabianice Hussites 4-5

Dość wyrównane spotkanie, ale wygrana idzie do Pabianic. Ciężko zarzucić cokolwiek menagerowi z Bytomia, może w weekend dałoby radę zrobić jakieś ruchy, choźć gwarancji na wygraną by to nie dało.

 

Bolesławiec Wildboars – Łodź Dossers 4-4

Remisowo w zbiórkach. Dosserom wypadł Teague, co szybko skontrował Bolesławiec dobierając Tyusa Jonesa i na mecie dogonił drużynę z Łodzi. Drugi remis Dzików w tym sezonie. Choć chyba dla obu ekip to jak porażka.

 

Wrocław Mad Dogs – Warszawa Blackhawks 4-5

Spora niespodzianka moim zdaniem. Chyba menager Mad Dogs zaspał z ruchami na FA i potem już nie było z czego depnąć żeby podgonić. Pierwsza wygrana Czarnych Jastrzębi w sezonie!

 

Dąbrowa Lions – Płock Tigers 3-6

Jedną stratą i 4 stealami, ale wygrana jedzie do Płocka. Jeżeli Lions nie zaczną wygrywać, to szansa na playofy może odjechać dość szybko.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...