Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy z kolejką numer 3

 

Wrocław Imps – Dąbrowa Lions 7-2

Bez komentarza, oby jak najmniej takich meczów w lidze. Ogrywanie nieaktywnego to żadna frajda. Liczę, że nowy GM jakoś to ogarnie

 

Suwałki Rednecks – Bolesławiec Wildboars 5-4

Mecz bardzo ciekawy z punktu taktycznego i pilnowania kategorii. Niby tylko 5-4, ale chyba kolek miał to pod kontrolą

 

Azja Basketball – Bytom Pirates 6-3

Pierwsza porażka Piratów i to chyba na własne życzenie. W takiej lidze jak nasza, samo ustawianie składu to za mało. 4 rzuty 3-punktowe, 9 zbiórek różnicy. I zero ruchów na FA po stronie Bytomian. To było spokojnie do wygrania. Ale gratulacje dla Lucasa za kolejne oczko w tabeli.

 

Pabianice Hussites – Rzeszów Thunder 5-4

Praktycznie można napisać „patrz wyżej”, choć tu jeszcze doszło nieustawienie składu na poniedziałek. To plus jeden ruch na FA i wygrana pojechałaby do Rzeszowa

 

Warszawa Wombats – Warszawa Blackhawks 6-3

W derbach Warszawy pewna wygrana Wombatów i po 3 meczach komplet zwycięstw. Stykowo było tylko w blokach, co i tak nic by nie zmieniło w ostatecznym rozrachunku.

 

Wrocław Bubbels – Płock Tigers 4-5

Spora niespodzianka. Płock gonił cały tydzień aż na końcu dogonił. Zdecydowało kilka asyst i lepsze ruchy na FA.

 

Wrocław Mad Dogs – Łodź Dossers 6-3

Wrocławianie prowadzili cały tydzień, ale wygrana do końca nie była taka oczywista. Zdecydowały 3 zbiórki i 0,008% skuteczności rzutów wolnych. Łodź jeszcze nie jednemu faworytowi napsuje krwi.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No to jest odwieczny problem, żeby mieć ciasto i zjeść ciastko ;)

Zawsze trzeba się zastanowić, czy każdy z moich graczy w te 3-4 mecze w tygodniu da mi więcej, niż 7x zagrany FA.

W takich sytuacjach najlepiej albo kogoś poświęcić albo poszukać trejdu 2 za 1 (tzn oddać dwóch solidnych graczy za 1 ciut lepszego i 1 słabszego, który zaraz wyląduje na FA).

Oczywiście można nic nie robić (święte prawo każdego GMa ;) ), ale jak pokazuje choćby ten tydzień, zawsze może braknąć 5 zbiórek, 4 punktów czy 6 asyst w ogólnym rozrachunku.

Ale to tylko Regular Season, tu na razie jedna porażka wielkiej krzywdy nie robi :)

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

Ja miałem tak na początku zabawy :) Nie chciałem nikogo wywalać :)

Teraz mam kilku ulubieńców i kilku zawodników na rotację :) Jason mnie tego nauczył :)

Przede wszystkim gra powinna sprawiać przyjemność. Operowanie tymi 7 ruchami na FA to jedna ze strategii walki o wynik.

Ale podstawa, żeby przynajmniej ten raz dziennie ustawić skład, bo bez tego odbiera się frajdę sobie i rywalowi. Choć jak pokazuje historia, takich GMów szybko zastępujemy nowymi gwarantującymi aktywność. I pod tym względem trzeba przyznać nasza liga spisuje się na medal.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2017 o 19:43, kolek23 napisał:

Skoro innych chętnych brak to drużynę dostanie Evitacre.

 

Nie jest to dla mnie człowiek anonimowy, znam go od kilku lat, gwarantuję jego aktywność i brak niespodzianek :)

To dobrze by było, jakby jednak chociaż skład ustawiał, bo na razie w 4 dni grania 2x skład był nieustawiony ;)

Oby pierwsze koty za płoty i liczymy na aktywność

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...