Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Brachu oddam Ci Millsa za Teague :D

Jestem zadowolony z draftu. Z zawodników, których chciałem dorwać nie udało mi się to tylko z Wigginsem. 

Podstawą byli Towns i Butler + ulubieniec z poprzedniego sezonu Karmelo. Do tego chciałem mieć jednego rookiesa :) Fultz to ryzykowana opcja (pewnie zaraz się połamie na amen), ale ok rookie jest :)

Sezon zapowiada się mega ciekawie :D

Odnośnik do komentarza

Co do mojego składu to hmm w sumie nie wiem co o nim powiedziec :D. Nigdy nie czułem się mistrzem fantasy i bardziej patrzę na jakieś przebitki z tego co oglądałem tych graczy na parkiecie, nie potrafię tego tak przeliczać w głowie pod drużynę typowo fantasy, ale liczy się fun. Może uda się powalczyć o Plaoyffy, bo to młody zespół, liczę na jakieś wyraźne statowe postępy Jokicia czy Gordona. Generalnie to żałuję dwóch rzeczy z draftu, bo przede wszystkim za długo kisiłem gotówkę, ale cóż to pewnie efekt braku doświadczenia w aukcji i nie chciałem za dużo na początku wydać :P. No i gdy był gracz, na którym mocno mi zależało (Kemba) to musiałem coś w pracy ogarnąć i go przegapiłem, szkoda zwlaszcza przy lekkiej biedzie na PG u mnie. 

Czekam w sumie na te podsumowanie kołka, bo on tu najlepiej fantasy ogarnia i moze mam lepszy/gorszy zespół niż myślę, bo ten wydaje mi się takim odpowiednikiem IRL Heat, czyli bez wielkich gwiazd, ale sporo solidnych graczy i można z każdym powalczyć, z każdym przegrać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...