Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście zagłosowałem na draft klasyczny ale aukcja mnie ciekawi.

Boje się, że powstanie liga dwóch prędkości i ludzie się zniechęcą. A samo keepowanie może już totalnie ustawić kolejne sezony. Ale tu już ktoś kto grał pare sezonów w takim trybie może potwierdzic lub rozwiac moja watpliwosci.

Odnośnik do komentarza

No ale liga dwóch prędkości to nie jest nic złego tak naprawdę, zwłaszcza z keepowaniem. Przy keepowaniu "tankowanie" ma jakiś sens, a w lidze, gdzie draftujemy co sezon są mniejsze emocje, bo w połowie sezonu nie masz o co walczyć. Tak możesz myśleć o budowie zespołu na kolejny sezon i np. robić wymiany z myślą o przyszłości. To dużo ciekawsze. Dodatkowo aukcja daje możliwości większej kontroli nad tym kogo chcesz mieć w składzie, nie jest to tak loteryjne przy jak przy zwykłym drafcie.

Odnośnik do komentarza

No ale liga dwóch prędkości to nie jest nic złego tak naprawdę, zwłaszcza z keepowaniem. Przy keepowaniu "tankowanie" ma jakiś sens, a w lidze, gdzie draftujemy co sezon są mniejsze emocje, bo w połowie sezonu nie masz o co walczyć. Tak możesz myśleć o budowie zespołu na kolejny sezon i np. robić wymiany z myślą o przyszłości. To dużo ciekawsze. Dodatkowo aukcja daje możliwości większej kontroli nad tym kogo chcesz mieć w składzie, nie jest to tak loteryjne przy jak przy zwykłym drafcie.

My point exactly :)

 

Przy Dynastii, gdzie masz ciagle ten sam skład - rodzi się problem. W keeperze co roku możesz siė odkuć, zresetować team (nie keepować nikogo) I rzucić się na draft z wielka przewaga w gotówce :)

 

Pomyśl sobie o sytuacji, gdzie masz LeBrona I gówno w składzie, masz bilans 3-9. Zgłasza się gość z Bookerem i dopiero coi kontuzjowanym LaVine'm. Ty masz dwóch niezłych, tanich keeperów (esencja ligi!!), a on zwiększa swoje szanse na wygranie ligi w tym roku :)

 

Btw: w keeperach duuużo ciężej o "złe" wymiany :) nie musza być równe, często się wymienia gwiazdy, za talent. To coś dla Ciebie jasonx :keke:

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś się wysypie zawsze można poszukać zastępstwa. Serio nie wiem czy granie tradycyjnej ligi ma sens po prostu

Nie za bardzo wiem do czego pijesz? Do liczby graczy? Nieparzyście słabo się gra w h2h, trzeba by na roto przejść.

Jak macie to jestem chętny na aukcję :)

A jak wygra klasyczny draft to tez grasz? Bo na razie to prowadzi w ankiecie, ale 4 osoby jeszcze nie głosowały ;)

Odnośnik do komentarza

Meler kto by Ciebie nie zaakceptował ;) witamy w lidze.

 

I 16 to nie jest maks. 14 to maks. Przy naszych ustawieniach slotów później jest szajs na FA.

 

 

Odnowiłem ligę i wysłałem zaproszenia do jasonxa, WujkaP, Lucasa, BartuSa, Dudka i ekipy od jasonxa.

 

Ci których nie wymieniłem wyślijcie mi maile od Waszych kont na yahoo to podrzuce zaproszenia :)

 

Meler, Brachu i kto tam jeszcze nie dostał ;)

Odnośnik do komentarza

Odeszli krzysfiol, messinho i zimny, w ich miejsce Meler, Brachu i KFD.

 

Przypominam o formacie nazewnictwa: Nazwa miasta (lub inna nazwa geograficzna) + angielskojęzyczna nazwa franczyzy.

 

I ponowie pytanie - robimy nowe losowanie kolejności pickowania, czy ustawiamy odwróconą kolejność z końca zeszłego sezonu a nowym dolosujemy numery?

Mogę to ogarnąć jak sezon temu przez mój skrypcik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...