Skocz do zawartości

FM 2018 - gdzie kupić?


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
Wcześniej w tym tym temacie pojawiła się promocja za 26,50£, tutaj cena jest wyższa więc niby trend niepokojący, ale z drugiej strony - jeśli nie masz musu posiadania gry w dniu premiery to pewnie będzie można dostać grę taniej niż 141zł.
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem w muve.pl wersję z bonusem i też mam już aktywowane na Steamie. Jest jak dla mnie wielki postęp od zeszłego roku, gdyż wtedy kod do rejestracji dostałem dopiero kilka godzin po premierze wersji beta, a teraz od razu można ściągać i grać. Może znowu wersja beta będzie trochę więcej niż dwa tygodnie od 10 listopada. W zeszłym roku był to już wtorek.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witajcie

 

Dla tych co nie wiedzą skąd zakupić najnowszego FM 2018 z dostępem do Bety (ok 2 tyg przed premierą) 
Proszę bardzo  Wpisujecie kod zniżkowy : LOWCYGIER i za FM 18 z dostępem do Bety wychodzi 142,67zł przez PayPala. 
Ja już z tej oferty skorzystałem 

 

https://2game.com/football-manager-2018?tap_a=22241-cd5ffa&tap_s=135521-159c4d#tab-product-view1

 

Ps. Po premierze FM 2018 będzie Giveaway u mnie na kanale na kluczyk Football Managera 2018 ;)

Odnośnik do komentarza

Witam.

Potwierdzam, dzisiaj kupiony, kod aktywny, cena w przeliczeniu na PLZ 139,08.

 

W dniu 25.10.2017 o 16:14, machlak napisał:

Witajcie

 

Dla tych co nie wiedzą skąd zakupić najnowszego FM 2018 z dostępem do Bety (ok 2 tyg przed premierą) 
Proszę bardzo  Wpisujecie kod zniżkowy : LOWCYGIER i za FM 18 z dostępem do Bety wychodzi 142,67zł przez PayPala. 
Ja już z tej oferty skorzystałem 

 

https://2game.com/football-manager-2018?tap_a=22241-cd5ffa&tap_s=135521-159c4d#tab-product-view1

 

Ps. Po premierze FM 2018 będzie Giveaway u mnie na kanale na FM 18, informacja na ten temat była wrzucona dzisiaj na forum, aczkolwiek nie mam pojęcia dlaczego temat został usunięty?

 

Edytowane przez Makk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemano, gdzie polecacie kupić FMa 2018? Dodam, że głównie zależy mi na tym, aby otrzymać klucz prawie od razu po przelaniu pieniędzy a na steamie dosyć drogo sprawy się mają. Widzę coś tutaj, że łowcy gier są polecane, warto? Klucz przychodzi od razu?

 

EDIT.

 

Zakupiłem FMa 2018 również na 2game z kodem zniżkowym. Klucz doszedł od razu po wykonaniu przelewu, polecam sklep.

Odnośnik do komentarza

Czy któryś z użytkowników forum jest zainteresowany zakupem klucza do najnowszego FMa? Klucz z pewnego źródła, od Profesora. Otrzymałem go jako nagrodę za wyłapywanie bugów w poprzedniej wersji. Oddam go za 100zł. Więcej info na PW. 

 

Edyta mówi, że już nieaktualne :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...